d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Sraz D2jsp V Praze > Uvnitr Jsou Podrovnosti
Prev1151617181922Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Aug 1 2008 06:37am
přišti tyden sobota a gtfo.Nikdo nikde nejde.Chybi moc lidi seru na to.
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Aug 1 2008 10:25am
Quote (unknown_spirit @ Fri, 1 Aug 2008, 14:27)
")'>http://img383.imageshack.us/img383/273/005gx8.jpg

smile.gif<!--QuoteEnd-->


ja pravítka nenosim jen sem byl skalenej tak sem si ji narazil a vyfotil biggrin.gif jinak neposloucham Hip hop ;D : O #####x
edit: ale jinak pekna je ze ? biggrin.gif njn to je normalka takovy mam kazdej den biggrin.gif:D mimochodem ty dva negri ke me nepatrej smile.gif sem se nazil najit jeji nahaty fotky ale zadny nema biggrin.gif:D

This post was edited by Nipik on Aug 1 2008 10:44am
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Aug 1 2008 01:23pm
Quote (unknown_spirit @ Fri, 1 Aug 2008, 13:27)
")'>http://img383.imageshack.us/img383/273/005gx8.jpg

smile.gif<!--QuoteEnd-->


si muze podat ruku s black_woh smile.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Aug 1 2008 01:42pm
a k tomu vypadá přesně jak jsem si myslel... míšená vietnamská pičí hlava
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Aug 1 2008 02:04pm
Quote (st3pix @ Fri, 1 Aug 2008, 21:42)
a k tomu vypadá přesně jak jsem si myslel... míšená vietnamská pičí hlava


-.- píču s hovnem podle toho se neda poznat ja rly vypada jedinej kdo tu vypada jak pici hlava ses ty kryple biggrin.gif nahazej do sebe 6 - 8 piv a pak se mi vyfot plox budes vypadat jak rozmazly hovno na silnici
a ty oci mam privreny omg se cum poradne nejsem cinan brrr smile.gif
edit: hh ty se radsi neukazujes protoze mas jedinou fotku -icon_pointr.gif z ustavu ale ja ji nasel na strankach www.retardi.cz -> foto kryplu ->St3pix ->

This post was edited by Nipik on Aug 1 2008 02:11pm
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 1 2008 05:09pm
Quote (Nipik @ Fri, Aug 1 2008, 09:04pm)
-.- píču s hovnem podle toho se neda poznat ja rly vypada jedinej kdo tu vypada jak pici hlava ses ty kryple biggrin.gif nahazej do sebe 6 - 8 piv a pak se mi vyfot plox budes vypadat jak rozmazly hovno na silnici
a ty oci mam privreny omg se cum poradne nejsem cinan brrr smile.gif
edit: hh ty se radsi neukazujes protoze mas jedinou fotku -icon_pointr.gif z ustavu ale ja ji nasel na strankach www.retardi.cz -> foto kryplu ->St3pix -> http://img397.imageshack.us/img397/5982/curakssssiu5.jpg


loleq, ta fotka st3pixe mě rozsekala :>>
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 1 2008 05:20pm
Quote (Nipik @ Fri, 1 Aug 2008, 22:04)
-.- píču s hovnem podle toho se neda poznat ja rly vypada jedinej kdo tu vypada jak pici hlava ses ty kryple biggrin.gif nahazej do sebe 6 - 8 piv a pak se mi vyfot plox budes vypadat jak rozmazly hovno na silnici
a ty oci mam privreny omg se cum poradne nejsem cinan brrr smile.gif
edit: hh ty se radsi neukazujes protoze mas jedinou fotku -> z ustavu ale ja ji nasel na strankach www.retardi.cz -> foto kryplu ->St3pix -> http://img397.imageshack.us/img397/5982/curakssssiu5.jpg


priste pridelam jmeno k fotce ja tobe.
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Aug 2 2008 01:59am
Quote (hero_cz @ Fri, 1 Aug 2008, 09:40)
tipl bych si 105ku^^


yess. dopalisit putka. Ink mano byby pacor. yess duak slape putka smile.gif

This post was edited by EGY on Aug 2 2008 01:59am
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Aug 2 2008 03:59am
Quote (Nipik @ Fri, 1 Aug 2008, 21:04)
-.- píču s hovnem podle toho se neda poznat ja rly vypada jedinej kdo tu vypada jak pici hlava ses ty kryple biggrin.gif nahazej do sebe 6 - 8 piv a pak se mi vyfot plox budes vypadat jak rozmazly hovno na silnici
a ty oci mam privreny omg se cum poradne nejsem cinan brrr smile.gif
edit: hh ty se radsi neukazujes protoze mas jedinou fotku -icon_pointr.gif z ustavu ale ja ji nasel na strankach www.retardi.cz -> foto kryplu ->St3pix -> http://img397.imageshack.us/img397/5982/curakssssiu5.jpg


ta tvoje fotka narozdíl od téhle není fake, a ať se ti to líbí nebo ne, fakt tam vypadáš jak šikmooká kundí hlava s rovným kšiltem (FTW)
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Aug 2 2008 10:04am
Quote (st3pix @ Sat, 2 Aug 2008, 11:59)
</A>

ta tvoje fotka narozdíl od téhle není fake, a ať se ti to líbí nebo ne, fakt tam vypadáš jak šikmooká kundí hlava s rovným kšiltem (FTW)


ee rovnej kšilt kdyby si cetl co jsem psal nebo si me nekdy vydel v realu tak je to celkem podstatnej rozdil.. njn mysli si co chces ses tvrdohlavej rozmazlenej debilek .. neni muj problem sry, se ukaz ty ty frajere biggrin.gif a navic to neni fake tak ty vypadas jako retardovanej mental

This post was edited by Nipik on Aug 2 2008 10:05am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1151617181922Next
Add Reply New Topic New Poll