Quote (KrazyKow @ Sun, Jan 20 2008, 04:39pm)
praveze neviem, mam uz asi 2-3 clany co mi ponukali...a neviem jak to bude s tou novou ally

+ myslel som ze dam necra (aby som zapadol) a nemusel zhanat novy equip

negr je fakt krize, za chvili si tu magove ani neprdnou , protoze je ty IK od luku budou srat