d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Gratulujeme > gz zde
Prev1151617181925Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Nov 25 2007 07:53am
vrakerský průkaz třídy B smile.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Nov 25 2007 07:56am
Quote (Lua @ Sun, 25 Nov 2007, 14:53)
vrakerský průkaz třídy B smile.gif


gz, já ho jdu 7. dělat potřetí jizdu, lol smile.gif
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Nov 25 2007 08:02am
Quote (Esantin @ Sun, Nov 25 2007, 01:56pm)
gz, já ho jdu 7. dělat potřetí jizdu, lol smile.gif


lol lama laugh.gif
ať nedopadneš jak ta ženská u nás co dělala jízdu asi 35x happy.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Nov 25 2007 08:17am
Quote (mortwatcher @ Sun, 25 Nov 2007, 15:02)
lol lama laugh.gif
ať nedopadneš jak ta ženská u nás co dělala jízdu asi 35x happy.gif


biggrin.gif tomu komusařovi se nelíbilo, že mam delší vlasy a že mi padaj do očí a měl blbou náladu, ale te´d už to musim dát, jinak se mi zas všichni vysmějou ^^
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Nov 25 2007 11:58am
je to tak komisaři jsou ohodně vojstřejší než byli všichni to říkaj
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Nov 26 2007 12:29am
Quote (Lua @ Sun, 25 Nov 2007, 19:58)
je to tak komisaři jsou ohodně vojstřejší než byli všichni to říkaj


myslis ze aj komisar rex? smile.gif
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Dec 2 2007 04:44pm
Gz sám sobě k unbanu laugh.gif opět happy.gif

This post was edited by mortwatcher on Dec 2 2007 04:44pm
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Dec 2 2007 11:10pm
Quote (mortwatcher @ Sun, 2 Dec 2007, 23:44)
Gz sám sobě k unbanu laugh.gif opět happy.gif


gz smile.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Dec 3 2007 12:40am
Quote (Esantin @ Sun, Nov 25 2007, 02:56pm)
gz, já ho jdu 7. dělat potřetí jizdu, lol smile.gif


ježiš ty si zoufalec.. wink.gif i B i AO sem dal napoprvý bez ztráty květinky wink.gif
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Dec 3 2007 01:11am
Quote (Sobcz @ Mon, 3 Dec 2007, 07:40)
ježiš ty si zoufalec.. wink.gif i B i AO sem dal napoprvý bez ztráty květinky wink.gif


je vsechny uplatil forum goldy !! smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1151617181925Next
Closed New Topic New Poll