d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Rate Some Sigs ( Ohodnotte Podpisy-signatures ) > self made ;>
Prev115161718Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Mar 12 2008 01:49pm
Quote (Black_WoH @ Wed, 12 Mar 2008, 13:54)
hej mcs ... vite o hip hopu hovinko jedinej pro sem tu ja biggrin.gif  tak ho neodsuzujte posloucham ho 5 let a libi se mi porad vic a vic ... ty novy raperi stoji uz sice zahovno ale starsi tracky treba od LA4 nebo tafrob sou pecka

btw: Dobra sig karbec smile.gif the game je hovadko cerny smile.gif


5let ..hmm smile.gif nezakladal si ho nahodou ?
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Mar 12 2008 02:07pm
Quote (AcedraC @ Wed, Mar 12 2008, 07:49pm)
5let ..hmm smile.gif nezakladal si ho  nahodou ?


ne ... si myslis ze hip hop je starej 5 let? biggrin.gif pred peti lety byli natoceny ty nej tracky a ty klasiky a ne ty novy sracky ktery nevi o rapu a hh nic ... jen bohaty zmrdi s devkama a nabusenyma karama ... sice uznavam napr 50 cent je klasika taky pac se umel dobre prodat to se musi nechat ...
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Mar 12 2008 02:16pm
Quote (Black_WoH @ Wed, 12 Mar 2008, 22:07)
ne ... si myslis ze hip hop je starej 5 let? biggrin.gif pred peti lety byli natoceny ty nej tracky a ty klasiky a ne ty novy sracky ktery nevi o rapu a hh nic ... jen bohaty zmrdi s devkama a nabusenyma karama ... sice uznavam napr 50 cent je klasika taky pac se umel dobre prodat to se musi nechat ...


lol ano myslim ze ma 2,5 roka od kedy 50cent zacal nosit biele slipy a eminem tielko

ake klasiky myslis ?myslim ze trosku viac dozadu boli klasiky smile.gif nie rok 2002
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Mar 12 2008 02:18pm
Quote (AcedraC @ Wed, Mar 12 2008, 08:16pm)
lol ano myslim ze ma 2,5 roka od kedy 50cent zacal nosit biele slipy a eminem tielko

ake klasiky myslis ?myslim ze trosku viac dozadu boli klasiky smile.gif nie rok 2002


lol nn biggrin.gif mylis se ... si nemysli ze pred 50 centem neexistoval hip hop a rap ... naopak rap byl mnohem lepsi a chapavejsi a ne jako ted ze si kecaj co chteji a vubec to nedava smysl ... napr ceskej LA4 ... klasik biggrin.gif
nebo tu mame miho nejlepsiho .. brnaka .. tafroba ... ten ted zacina teda ted je slavnej a dobrej jeden z nej cz a sk ..
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Mar 12 2008 02:24pm
kamarade zjavne nevies kolko pouvam rap ja biggrin.gif ked hovoris ze hip hop bol aj pred fiftym smile.gif
poznas zvuky ulice trosky roky 96-97 ?? ns alebo krakala ?? ak hej mozme sa bavit smile.gif

This post was edited by AcedraC on Mar 12 2008 02:26pm
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 13 2008 09:02am
Quote (undead_lord @ Wed, Mar 12 2008, 04:07pm)
ja se neseru do zadnych hip hopu a nikde nevidim ze bych to tak napsal
jenom rikam ze nechapu jak to muzete poslouchat biggrin.gif

jinak posloucham old school muziku !!! BSB !!!!!!!!!


njn tj tezke kdyz kazdemu se libi neco jineho
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Mar 13 2008 09:42am
Quote (fifky-OVA @ Thu, Mar 13 2008, 03:02pm)
njn tj tezke kdyz kazdemu se libi neco jineho


ofc ja fiftyho poslouchal kdyz mi bylo 14 to byl hit kazdej si na nej hral .. casem pochopis ze hrat si na nej je kravina a snazis si vymyslet svuj style .. rikej si co chces
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 13 2008 09:56am
Quote (Black_WoH @ Thu, Mar 13 2008, 03:42pm)
ofc ja fiftyho poslouchal kdyz mi bylo 14 to byl hit kazdej si na nej hral .. casem pochopis ze hrat si na nej je kravina a snazis si vymyslet svuj style .. rikej si co chces


ja si mam rikat co ci? tongue.gif ja si na zadneho tezkeho gangstera nehraju.. pul dolara posloucham ale nesnazim se byt jako on.. ani nahodou..
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Mar 13 2008 10:09am
Quote (fifky-OVA @ Thu, Mar 13 2008, 03:56pm)
ja si mam rikat co ci? tongue.gif ja si na zadneho tezkeho gangstera nehraju.. pul dolara posloucham ale nesnazim se byt jako on.. ani nahodou..


to je dobre smile.gif

btw az za nakej ten rok uslysite o nakym Martinovi z plzne kterej je na spicce rapovy sceny v cz a svk tak to sem ja biggrin.gif kecam ... ale to je moje nejvetsi prani laugh.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 13 2008 10:10am
Quote (Black_WoH @ Thu, Mar 13 2008, 04:09pm)
to je dobre smile.gif

btw az za nakej ten rok uslysite o nakym Martinovi z plzne kterej je na spicce rapovy sceny v cz a svk tak to sem ja biggrin.gif kecam ... ale to je moje nejvetsi prani laugh.gif


gl
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev115161718Next
Closed New Topic New Poll