d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > V Utery Sraz Gayu V Praze > Hero podminkou
Prev1151617181924Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Sep 12 2007 03:51pm
jezus co se stalo že jste proti zerovi? sem myslel že jste byly aspon na oko kámoši....
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Sep 12 2007 04:05pm
Quote (Lua @ Wed, Sep 12 2007, 10:51pm)
jezus co se stalo že jste proti zerovi? sem myslel že jste byly aspon na oko kámoši....


To neres, mne to nevadi... Takovi lide sou mi ukradení a nepotřebuji je ke svému životu.
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Sep 12 2007 04:07pm
stevko je chuligan

This post was edited by sapier on Sep 12 2007 04:08pm
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Sep 12 2007 04:26pm
No, muj nazor je ten, ze vsichni chuligani, nazi, fasouni a dalsi plesata pakaz sou vymatlany curaci.. (akorat hc bands uznavam,ale ty byli puvodne vlasaty a zplesatili starim.))... nevim proc by se mel nekdo s nekym prat, kldine se vsadim ze pred vama vsema utecu a vyjdu z toho nejlip vy jedna vymleta bando... kurva, sem se nasral tongue.gif

Fotbal je naprosto podradna hra, zvlaste v CR, ta nase liga je k smichu a nejvic me rozsekaly ty upoutavky na CR vs Irsko... krasna hra, jedinecna, drsna... LOL, vubce nic z toho cesi nehrajou...
A CO TO TADY DO PICI VLASTNE ROZEBIRATE?!?!? heh lamy

This post was edited by Josefista on Sep 12 2007 04:31pm
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 12 2007 04:30pm
Quote (z3r0. @ Wed, Sep 12 2007, 11:05pm)
To neres, mne to nevadi... Takovi lide sou mi ukradení a nepotřebuji je ke svému životu.


heart.gif
heart.gif
heart.gif
heart.gif
heart.gif
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Sep 12 2007 05:01pm
Quote (Josefista @ Wed, Sep 12 2007, 11:26pm)
No, muj nazor je ten, ze vsichni chuligani, nazi, fasouni a dalsi plesata pakaz sou vymatlany curaci.. (akorat hc bands uznavam,ale ty byli puvodne vlasaty a zplesatili starim.))... nevim proc by se mel nekdo s nekym prat, kldine se vsadim ze pred vama vsema utecu a vyjdu z toho nejlip vy jedna vymleta bando... kurva, sem se nasral tongue.gif

Fotbal je naprosto podradna hra, zvlaste v CR, ta nase liga je k smichu a nejvic me rozsekaly ty upoutavky na CR vs Irsko... krasna hra, jedinecna, drsna... LOL, vubce nic z toho cesi nehrajou...
A CO TO TADY DO PICI VLASTNE ROZEBIRATE?!?!? heh lamy


vis o tom prd.. nahodou muze byt sranda,kdyz dou hooligans napr: 10 vs 10 a pritom dodrzuji urcita "pravidla" a nevytahuji teleskopy a podobnou pakaz.

Jinak... Nech si kazdy robi to co chce. Kdo se chce bit at se bije, ale jen s tim,ktery se chce taky bit a ne napadat nekoho bezduvodne tongue.gif

Jinak ten fotbal, az takovou pravdu nemas... jen s tema cechama tak trosicku, ale to je televizni tah ta upoutavka, chteji prilakat co nejvice lidi aby meli co nejvice penez :-/
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Sep 12 2007 10:39pm
koukám další spam topic..
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 12 2007 10:51pm
Takze tady posilam dukaz... otom jak se dome ( meho klubu) navazel banicek v topicku vtipy.
Kdyz neni chuligan tak co ma co kecat dotoho kdo se postavil a kdo ne ? kor kdyz netusi ze sme se nakonec stretly ?

Quote (sapier @ Thu, Sep 6 2007, 12:29pm)
vouch a jak hral banik na bohemce tak bylo pripraveno 200 lidi do fightu a nikdo s bohemky neprisel tak nemel sracky


Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Sep 12 2007 11:23pm
Josefista':
no me pripada taky,ze ceskej fotbal jde nekam,ale proti ten Irum nahodou hrali zezacatku hodne dobre,to se mi dokonce i libilo po dlouhy dobe:-)
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Sep 12 2007 11:47pm
Chuligans newbs ^^
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1151617181924Next
Add Reply New Topic New Poll