Quote (Josefista @ Wed, Sep 12 2007, 11:26pm)
No, muj nazor je ten, ze vsichni chuligani, nazi, fasouni a dalsi plesata pakaz sou vymatlany curaci.. (akorat hc bands uznavam,ale ty byli puvodne vlasaty a zplesatili starim.))... nevim proc by se mel nekdo s nekym prat, kldine se vsadim ze pred vama vsema utecu a vyjdu z toho nejlip vy jedna vymleta bando... kurva, sem se nasral

Fotbal je naprosto podradna hra, zvlaste v CR, ta nase liga je k smichu a nejvic me rozsekaly ty upoutavky na CR vs Irsko... krasna hra, jedinecna, drsna... LOL, vubce nic z toho cesi nehrajou...
A CO TO TADY DO PICI VLASTNE ROZEBIRATE?!?!? heh lamy
vis o tom prd.. nahodou muze byt sranda,kdyz dou hooligans napr: 10 vs 10 a pritom dodrzuji urcita "pravidla" a nevytahuji teleskopy a podobnou pakaz.
Jinak... Nech si kazdy robi to co chce. Kdo se chce bit at se bije, ale jen s tim,ktery se chce taky bit a ne napadat nekoho bezduvodne

Jinak ten fotbal, az takovou pravdu nemas... jen s tema cechama tak trosicku, ale to je televizni tah ta upoutavka, chteji prilakat co nejvice lidi aby meli co nejvice penez :-/