d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Vtipy (jokes) > Vtipy (jokes) -> Vtipy, obrazky, videa..
Prev1151617181925Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Oct 1 2007 02:04pm
Quote (doobik @ Mon, 1 Oct 2007, 21:45)
Nechapem ...


já to chápu, jenom nechápu proč by za to měl dostat ban, tohle je věc kterou stejně nikdo jiný nevidí... nevím který soubor jsi editoval ale pochybuju že nějaký který je tracked by Blizz...
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Oct 1 2007 02:08pm
Quote (MrReaper @ Mon, 1 Oct 2007, 22:04)
já to chápu, jenom nechápu proč by za to měl  dostat ban, tohle je věc kterou stejně nikdo jiný nevidí... nevím který soubor jsi editoval ale pochybuju že nějaký který je tracked by Blizz...


ok tak ja si to vsechno editnu smile.gif thx to sem chtel vedet
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 2 2007 08:21am
Tohle video jsem docela dlouho hledal nakonec se povedlo biggrin.gif mozna to znate ale i tak kuknete biggrin.gif http://www.youtube.com/watch?v=slY2yPZVme4&NR=1
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Oct 2 2007 08:49am
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Oct 3 2007 10:28am
Quote (ghetofu @ Wed, Oct 3 2007, 04:24pm)


OMFG to nema chybu
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Oct 3 2007 01:55pm
http://www.youtube.com/watch?v=c_ya8Ma1q_E Hehe pak ze Slovaci jsou narod intelektu.
Kolko mesacov ma prestupny rok?
Prestupny rok? 13 nie?
Preco?
Neviem preco.
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Oct 4 2007 04:19am
Quote (ghetofu @ Wed, 3 Oct 2007, 21:55)
http://www.youtube.com/watch?v=c_ya8Ma1q_E  Hehe pak ze  Slovaci jsou narod intelektu.
Kolko mesacov ma prestupny rok?
Prestupny rok? 13 nie?
Preco?
Neviem preco.


fakt nadhera biggrin.gif, len ta musim opravit, najprv tam boli madari, ti pojdu asi coskoro za dunaj, a ti druhi cigani, ti pojdu coskoro k vam do ciech wink.gif
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Oct 4 2007 04:38am
Quote (M0f0 @ Thu, Oct 4 2007, 10:19am)
fakt nadhera biggrin.gif, len ta musim opravit, najprv tam boli madari, ti pojdu asi coskoro za dunaj, a ti druhi cigani, ti pojdu coskoro k vam do ciech wink.gif


nene cikany si tam nechte! my jich tu uz tak odvas mame dost
Member
Posts: 3,559
Joined: Mar 2 2006
Gold: 57.00
Oct 4 2007 07:17am
OmG,ako sry,ale posledne 3 posty bol fakt kokotizmus v praxi ...
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1151617181925Next
Closed New Topic New Poll