Quote (Dieoncommand @ Sun, Oct 14 2007, 09:16am)
wow a jeho infantilna grafika..
obe hry su diametralne odlisne, nema zmysel porovnavat
Quote
nj, dufam ze ste pri tych lagoch aspon ripli a nieco pekne dropli jak ja naposledy
to ja uz som si zvykol davat radsej bsoe do CH

:D
jaj dmnce, sry za double post
This post was edited by Dieoncommand on Oct 14 2007 02:18am