Quote (fifky-OVA @ Mon, 13 Aug 2007, 07:38)
Pripomina vam to nekoho?


O.J.Simpson !
2Pac!
otko: Moonspell jsou dost godly

edit: tady je taky jeden joke... muj rip count za posledni DVA DNY!! (se sockou kterou se snazim naexpit

)
lvl 10 (Bone Ash - cold nova)
PK lvl 19
lvl 36 umřela na baalech, sel jsem na wc a nekdo na me nahnal death lordy...
PK lvl 21
PK lvl 17
PK lvl 37 opet na baalech, orberka nam pomahala a potom co jeji partak rekl "last run" proste normalni pk a sundala nas asi 5
PK lvl 18
PK lvl 13
lvl 9 v tower lvl 4 po lagu