Quote (otko @ Tue, 19 Jun 2007, 21:00)
Quote (M0f0 @ Tue, 19 Jun 2007, 19:59)
uprimne gz vsetkym, ktory sa tu v poslednej dobe pochvalili niecim k veci, len pls obmedzte ten spam 
aj ty by si sa mohol krotit

skromne si myslim ze uroven mojich prispevkov je o dost vyssia, vacsina je aj tak z trading groundu