[QUOTE=Sobcz,Mon, 16 Apr 2007, 17:17][QUOTE=dessa5,Mon, Apr 16 2007, 05:06pm]Hoja hej vsichni,
celkem dlouho (asi tak rok) se mi válí na sorcce takováhle hůlčička, DieonCommand by jí možná koupil...
Problém je, že ani jeden nemáme tušení, jaká je cena

Poraďte nám, nerad bych ho natáhnul... Ale zadarmo to taky nedostane


</DIV><!--QuoteEEnd-->
celkem crap podle me - sry dessaku

nema 2sox a nema mastery[/QUOTE]
lol nahodou je gozu na 49 pvp byt 2 sox tak more gozu