d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > ÄŚeskĂ© a SlovenskĂ© > .:. Slovenský A Český Price Check .:. > feel free to post
Prev1141516171825Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 76
Joined: Apr 13 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 13 2007 03:40pm
plz kolik fg ma ist

This post was edited by BloodLife on Apr 13 2007 03:55pm
Member
Posts: 76
Joined: Apr 13 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 13 2007 03:42pm
Zdar sem 1MB4_5UCK3R
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Apr 13 2007 03:42pm
ty ses kokot , nesmis toto delat , to je spam dostanes warn vole , to nesmis omg lamo !! pico.. to se nedela!
napis co potrebujes ty spamere zasranej !!! biggrin.gif
TLACITKO EDIT ->
omg ten to posral , chtel vedet cenu ist


This post was edited by Karbec on Apr 13 2007 03:47pm
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Apr 13 2007 04:08pm
Quote (BloodLife @ Fri, 13 Apr 2007, 22:42)
Zdar sem 1MB4_5UCK3R


ZDAR IMBA SUCKERE!!!!
Member
Posts: 4,900
Joined: Feb 14 2006
Gold: 187.40
Apr 14 2007 06:27pm
Quote (Karbec @ Fri, Apr 13 2007, 09:42pm)
ty ses kokot , nesmis toto delat , to je spam dostanes warn vole , to nesmis omg lamo !! pico.. to se nedela!
napis co potrebujes ty spamere zasranej !!! biggrin.gif
TLACITKO EDIT ->
omg ten to posral , chtel vedet cenu ist



Quote (BloodLife @ Fri, Apr 13 2007, 09:40pm)
plz kolik fg ma ist


dmnc ..... max 10 fgs
Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold: 2,192.00
Apr 16 2007 10:06am
Hoja hej vsichni,
celkem dlouho (asi tak rok) se mi válí na sorcce takováhle hůlčička, DieonCommand by jí možná koupil...
Problém je, že ani jeden nemáme tušení, jaká je cena biggrin.gif
Poraďte nám, nerad bych ho natáhnul... Ale zadarmo to taky nedostane biggrin.gif





Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 16 2007 10:17am
Quote (dessa5 @ Mon, Apr 16 2007, 05:06pm)
Hoja hej vsichni,
celkem dlouho (asi tak rok) se mi válí na sorcce takováhle hůlčička, DieonCommand by jí možná koupil...
Problém je, že ani jeden nemáme tušení, jaká je cena biggrin.gif
Poraďte nám, nerad bych ho natáhnul... Ale zadarmo to taky nedostane biggrin.gif





celkem crap podle me - sry dessaku biggrin.gif nema 2sox a nema mastery

edit: aha na LLD mozna wink.gif

This post was edited by Sobcz on Apr 16 2007 10:25am
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Apr 16 2007 10:24am
[QUOTE=Sobcz,Mon, 16 Apr 2007, 17:17][QUOTE=dessa5,Mon, Apr 16 2007, 05:06pm]Hoja hej vsichni,
celkem dlouho (asi tak rok) se mi válí na sorcce takováhle hůlčička, DieonCommand by jí možná koupil...
Problém je, že ani jeden nemáme tušení, jaká je cena biggrin.gif
Poraďte nám, nerad bych ho natáhnul... Ale zadarmo to taky nedostane biggrin.gif



</DIV><!--QuoteEEnd-->

celkem crap podle me - sry dessaku biggrin.gif nema 2sox a nema mastery[/QUOTE]

lol nahodou je gozu na 49 pvp byt 2 sox tak more gozu biggrin.gif
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Apr 16 2007 11:07am
Quote (dessa5 @ Mon, Apr 16 2007, 05:06pm)
Hoja hej vsichni,
celkem dlouho (asi tak rok) se mi válí na sorcce takováhle hůlčička, DieonCommand by jí možná koupil...
Problém je, že ani jeden nemáme tušení, jaká je cena biggrin.gif
Poraďte nám, nerad bych ho natáhnul... Ale zadarmo to taky nedostane biggrin.gif





imo je to crap, ja by som mu to dal zadara d-lol.gif
Member
Posts: 45,755
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,922.88
Apr 16 2007 11:14am
50 fg max .)

(15 fg provize pro me pls )
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1141516171825Next
Closed New Topic New Poll