d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Lineage2 > ta hra si zaslouzi vlastni tema
Prev1141516171825Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,085
Joined: Mar 14 2005
Gold: 1,876.00
May 10 2007 07:31am
Nevim proc si kazdy spojuje trpy s bohactvim... pritom na tom neni o tolik financne lepe nez jakykoliv mag.
Me osobne nejvice vyhovuji chary: Necro, HE, SpS, Sorc ... krasne se s nimi expi, penez dostatek a na PvP jsou skveli.
A negr mi dnes prolomil 72lvl... noble se blizi a hero taky na dosah.
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
May 10 2007 08:00am
Quote (thebiss @ Thu, May 10 2007, 02:31pm)
Nevim proc si kazdy spojuje trpy s bohactvim... pritom na tom neni o tolik financne lepe nez jakykoliv mag.
Me osobne nejvice vyhovuji chary: Necro, HE, SpS, Sorc ... krasne se s nimi expi, penez dostatek a na PvP jsou skveli.
A negr mi dnes prolomil 72lvl... noble se blizi a hero taky na dosah.


ja si s bohatstvom spojujem iba spoilerov, craft bez poriadnych receptov je trochar (to som ja biggrin.gif)

ono je tazke sa presvedcit o opaku ked lezes cez Giran a spoilovia predavaju asofe, MG, sopy po stovkach
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 10 2007 08:47am
kdyz full buff , tak nic lepsiho nez Archer neni

ale muj favorit je dagger smile.gif

osobne hraju za SH

This post was edited by Killer111 on May 10 2007 08:47am
Member
Posts: 7,085
Joined: Mar 14 2005
Gold: 1,876.00
May 10 2007 09:32am
Quote (Killer111 @ Thu, May 10 2007, 08:47pm)
kdyz full buff , tak nic lepsiho nez Archer neni

Full buff jako od pp+bd+sws pro archera neni zrovna ultimatni... postavi se proti nemu treba SpS nebo Sorcm da cancel a o buffech si muzes nechat akorat zdat. Na druhou stranu kdyz proti takovemu archeru nastoupi zase full buf negr, tak archer skonci opet na zemi, smutne ale bohuzel realita. Navic full buff jsi mozna tak jednou za tyden na nejakem vetsim huntu, jinak ti musi stacit PP buffy. Na HR serveru jsou archeri vetsi owneri, ale na low rate... OMYL. Uz na GP prislo spousty rozmazlenych archer owneru, ktetri si mysleli ze jim to tu bude patrit... ale to nic, me je to jedno, at si kazde jede co ma rad smile.gif
Muj HE76 me nijak nepresvedil o tom, ze by byl pri PP / full bufech nejlepsi a to jsem mel jednu z nejlepsi vybavu na serveru s HE na top10. Ano, dokaze si poradit snad s kazdym, ale jakmile proti nemu nastoupi Negr/sps/sorc, tak nejlepsi taktikou je dash+utek, pokud protiovnik neni nejaka velka lama.

This post was edited by thebiss on May 10 2007 09:33am
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 10 2007 02:57pm
Quote (thebiss @ Thu, May 10 2007, 04:32pm)
Quote (Killer111 @ Thu, May 10 2007, 08:47pm)
kdyz full buff , tak nic lepsiho nez Archer neni

Full
buff jako od pp+bd+sws pro archera neni zrovna ultimatni... postavi se
proti nemu treba SpS nebo Sorcm da cancel a o buffech si muzes nechat
akorat zdat. Na druhou stranu kdyz proti takovemu archeru nastoupi zase
full buf negr, tak archer skonci opet na zemi, smutne ale bohuzel
realita. Navic full buff jsi mozna tak jednou za tyden na nejakem
vetsim huntu, jinak ti musi stacit PP buffy. Na HR serveru jsou archeri
vetsi owneri, ale na low rate... OMYL. Uz na GP prislo spousty
rozmazlenych archer owneru, ktetri si mysleli ze jim to tu bude
patrit... ale to nic, me je to jedno, at si kazde jede co ma rad:)
Muj
HE76 me nijak nepresvedil o tom, ze by byl pri PP / full bufech
nejlepsi a to jsem mel jednu z nejlepsi vybavu na serveru s HE na
top10. Ano, dokaze si poradit snad s kazdym, ale jakmile proti nemu
nastoupi Negr/sps/sorc, tak nejlepsi taktikou je dash+utek, pokud
protiovnik neni nejaka velka lama.


kdo tady mluvi o 1v1 ? pri full buff jses vetsinou na nejake vetsi akci, hunt, CS, dobyvani CH a tam jsou ti magove lahudkou , protoze pyzamka zrovna moc tech criticu nevydrzi smile.gif , toz nic podle me je nabuffovany archer bezkonkurencni a hlavne to neni takova nuda jako mag :/ uz se tesim na subko , dagger rulz , uvidim jestli TH nebo AW
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
May 10 2007 09:31pm
Tebi pokud je full buff HE tak ten tvuj sps nestihne ten cancel zacastit nebot padne na IK biggrin.gif

A to ze si nespokojeny s HE je tak leda kvuli tomu ze si asi nemel poradnou partu smile.gif a je to docela o stesti , nekro muze dostat cancel, summon padne na dve rany a pak si docela fast food... (ale je to taky o lucku no). A NEZAPOMEN ZE FULL BUFF = SONG PROTI DARK MAGIC, song na mdef ... to je nekro docela sucker.
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 11 2007 04:31am
jeste bych doplnil zera , ja jsem taky hral archera hral jsem za PR 71
lvl, ale jelikoz na c4 hraje kazdy jen magy a vse je tomu uzpusobene, v
klanu jsem nemel podminky na to abych z ty postavy vydal cely potencial
jaky ma, protoze postavit archerskou partu byl docela problem + sehnat
BD, sws nebylo skoro zadne, arcana lorda s kocickou a poradneho
doomcryera, to byl docela problem, kdezto ted mi staci SE+par buffu od
PP + treba CoV a jsem v pohode. Takze jsem se na archera vysral, ale jen kvuli tomu ze kdyz nejsou poradne buffy tak je to o nicem a archer je sam o sobe celkem slaby kdyz nema aspon zakladni PP buffy

jinak
myslim si ze na 1v1 napr na oly ma archer velky problem s DA ostatne
jako dost charu, hamstring je svina, ale zase mas hamstring shot , ale
ja si myslim ze DA je perfektni char na olympiadu to same summoneri,
glad

This post was edited by Killer111 on May 11 2007 04:32am
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
May 11 2007 07:56am
mně se stejně líbí to teoretizování, to už je jak meiffert tongue.gif Jinak meiffert je borec!
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 11 2007 12:56pm
Quote (z3r0. @ Fri, May 11 2007, 01:56pm)
mnì se stejnì líbí to teoretizování, to už je jak meiffert tongue.gif Jinak meiffert je borec!


co s tim ma spolecneho lynx?
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 11 2007 01:40pm
Quote (Leri @ Fri, May 11 2007, 07:56pm)
Quote (z3r0. @ Fri, May 11 2007, 01:56pm)
mnì se stejnì líbí to teoretizování, to u� je jak meiffert tongue.gif Jinak meiffert je borec!


co s tim ma spolecneho lynx?


lynx je meiffert ? lol ?
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1141516171825Next
Closed New Topic New Poll