Quote (Killer111 @ Thu, May 10 2007, 08:47pm)
kdyz full buff , tak nic lepsiho nez Archer neni
Full
buff jako od pp+bd+sws pro archera neni zrovna ultimatni... postavi se
proti nemu treba SpS nebo Sorcm da cancel a o buffech si muzes nechat
akorat zdat. Na druhou stranu kdyz proti takovemu archeru nastoupi zase
full buf negr, tak archer skonci opet na zemi, smutne ale bohuzel
realita. Navic full buff jsi mozna tak jednou za tyden na nejakem
vetsim huntu, jinak ti musi stacit PP buffy. Na HR serveru jsou archeri
vetsi owneri, ale na low rate... OMYL. Uz na GP prislo spousty
rozmazlenych archer owneru, ktetri si mysleli ze jim to tu bude
patrit... ale to nic, me je to jedno, at si kazde jede co ma rad:)
Muj
HE76 me nijak nepresvedil o tom, ze by byl pri PP / full bufech
nejlepsi a to jsem mel jednu z nejlepsi vybavu na serveru s HE na
top10. Ano, dokaze si poradit snad s kazdym, ale jakmile proti nemu
nastoupi Negr/sps/sorc, tak nejlepsi taktikou je dash+utek, pokud
protiovnik neni nejaka velka lama.
kdo tady mluvi o 1v1 ? pri full buff jses vetsinou na nejake vetsi akci, hunt, CS, dobyvani CH a tam jsou ti magove lahudkou , protoze pyzamka zrovna moc tech criticu nevydrzi
, toz nic podle me je nabuffovany archer bezkonkurencni a hlavne to neni takova nuda jako mag :/ uz se tesim na subko , dagger rulz , uvidim jestli TH nebo AW