d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Omgf Your Account Has Been Locked :( > Doprdele Co To?
Prev1141516171835Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,075
Joined: Jun 27 2008
Gold: 422.00
Nov 11 2008 05:20pm
dajcie spokoj chlopaki ..
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Nov 11 2008 05:21pm
tak tedka drzte palce hodil jsem tam 315 fg smile.gif
a gz k perknymu style fgz 1111.11 smile.gif

This post was edited by hero_cz on Nov 11 2008 05:21pm
Member
Posts: 949
Joined: Sep 27 2008
Gold: 2.40
Nov 11 2008 05:22pm
Quote (hero_cz @ Wed, 12 Nov 2008, 00:21)
tak tedka drzte palce hodil jsem tam 315 fg smile.gif


rad bych drzel, ale losovani je az za dlouho a tak dlouho to nevydrzim
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Nov 11 2008 05:23pm
Quote (mike32 @ Wed, Nov 12 2008, 12:19am)
Moni,měl jsem tě rád jako přítele ve hře,udělal pro tebe vše,ale stala se z tebe vypočítaná mrcha,co se jen posmívá a uráží jiné lidi-když ti něco někdo naoplátku řekl,tak byl špatný-ptal jsem se lidí,čím to je,že se tak změnila-jedni říkají(asi tím,co má po dlouhý době ptáka v kundě)sry že jsem upřímný,ale já na to jen tak zabroukal-přeci sex je důležitý.Jsi inteligentní pohledná dívka o které jsem měl lepší mínění.

Nergale,todle mi řekni jednou do očí-bych ti v reálu zlámal ruce,radši si je šetři na to aby jsis je vyhonil-protože na takovýho borce na fotkách navypadáš.


Omg Marti biggrin.gif Po tom, jestli mam nebo nemam sex je kazdymu houby tongue.gif Ja se na to ostatnich taky neptam biggrin.gif Taky jsem te MELA rada ale... Promin me se zda ze jsi se spis zmenil ty (a to neni jen muj a nergalkuv nazor;) ) Bohuzel se z tebe stal sebestredny psychicky labilni clovek... A... Moc se omlouvam ale musis pochopit ze proto jsem te vymazala z f l a tak to i zustane.. Mej se hezky.... tongue.gif
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Nov 11 2008 05:23pm
Quote (mike32 @ Wed, 12 Nov 2008, 00:19)
Moni,měl jsem tě rád jako přítele ve hře,udělal pro tebe vše,ale stala se z tebe vypočítaná mrcha,co se jen posmívá a uráží jiné lidi-když ti něco někdo naoplátku řekl,tak byl špatný-ptal jsem se lidí,čím to je,že se tak změnila-jedni říkají(asi tím,co má po dlouhý době ptáka v kundě)sry že jsem upřímný,ale já na to jen tak zabroukal-přeci sex je důležitý.Jsi inteligentní pohledná dívka o které jsem měl lepší mínění.

Nergale,todle mi řekni jednou do očí-bych ti v reálu zlámal ruce,radši si je šetři na to aby jsis je vyhonil-protože na takovýho borce na fotkách navypadáš.


co je to za picuse omg? ho vubec neznam tongue.gif dyz uz mluvis spisovne ty imbecile tak pis aspon pravopisne, ensnasim lidi co pisou: "na to aby jsis je vyhonil" . gtfo!
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Nov 11 2008 05:26pm
Quote (Josefista @ Wed, Nov 12 2008, 12:23am)
co je to za picuse omg? ho vubec neznam tongue.gif dyz uz mluvis spisovne ty imbecile tak pis aspon pravopisne, ensnasim lidi co pisou: "na to aby jsis je vyhonil" . gtfo!


smile.gif
Member
Posts: 1,990
Joined: Oct 9 2006
Gold: 2,665.00
Nov 11 2008 05:28pm
Quote (oldaf @ Wed, 12 Nov 2008, 00:53)
Totalni vyprodej torchu. Kdyby nekdo chtel koupit nejaky random torch tak napiste. to kde je mam jsou jedine acc kde nemam ban a mam jich 25 :-D


máš super acc - mně na jeden vleze jen 8 torchu:(

This post was edited by petronela on Nov 11 2008 05:28pm
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Nov 11 2008 05:28pm
Quote (Josefista @ Wed, 12 Nov 2008, 00:23)
co je to za picuse omg? ho vubec neznam tongue.gif dyz uz mluvis spisovne ty imbecile tak pis aspon pravopisne, ensnasim lidi co pisou: "na to aby jsis je vyhonil" . gtfo!


why so serious smile.gif už jste měli to víkendový PvP? jak jsi dopadl? tongue.gif

Quote (petronela @ Wed, 12 Nov 2008, 00:28)
máš super acc - mně na jeden vleze jen 8 torchu:(


^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

pwnsauce

This post was edited by st3pix on Nov 11 2008 05:29pm
Member
Posts: 13,329
Joined: Dec 21 2007
Gold: 46,901.85
Nov 11 2008 05:29pm
Quote (mike32 @ Tue, Nov 11 2008, 11:19pm)
Moni,měl jsem tě rád jako přítele ve hře,udělal pro tebe vše,ale stala se z tebe vypočítaná mrcha,co se jen posmívá a uráží jiné lidi-když ti něco někdo naoplátku řekl,tak byl špatný-ptal jsem se lidí,čím to je,že se tak změnila-jedni říkají(asi tím,co má po dlouhý době ptáka v kundě)sry že jsem upřímný,ale já na to jen tak zabroukal-přeci sex je důležitý.Jsi inteligentní pohledná dívka o které jsem měl lepší mínění.

Nergale,todle mi řekni jednou do očí-bych ti v reálu zlámal ruce,radši si je šetři na to aby jsis je vyhonil-protože na takovýho borce na fotkách navypadáš.


Po tom, co kdo dela irl, je ti prd smile.gif Nevim proc slucujes hru a realitu. Myslim, ze se nepotkame. Pokud ano, nezapomen si pichnout predem nejaky svinstvo (ty vis, o cem mluvim a nebudu te tu ztrapnovat), co kdybys me NAHODOU nezlamat...rofl....ja se asi budu bat smile.gif
Member
Posts: 1,990
Joined: Oct 9 2006
Gold: 2,665.00
Nov 11 2008 05:31pm
Quote (Enigmma @ Wed, 12 Nov 2008, 01:23)
Omg Marti biggrin.gif Po tom, jestli mam nebo nemam sex je kazdymu houby tongue.gif Ja se na to ostatnich taky neptam biggrin.gif Taky jsem te MELA rada ale... Promin me se zda ze jsi se spis zmenil ty (a to neni jen muj a nergalkuv nazor;) )  Bohuzel se z tebe stal sebestredny psychicky labilni clovek... A... Moc se omlouvam ale musis pochopit ze proto jsem te vymazala z f l a tak to i zustane.. Mej se hezky.... tongue.gif


Přatelé, nechejte už prosím těch urážek všichni tři:)
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1141516171835Next
Add Reply New Topic New Poll