Quote (Lua @ Thu, 31 Jul 2008, 14:39)
sry já nemůžu někdo mi dneska prohodil šutrem auto levý zadní sklo a ukopal levy zrcadko
+ 3h zabité (nepočítam béňo)
1.7k jen to hvízdlo až se mi ten dotyčnej dostane pod ruku tak budu až moc brutální
edit pokud mi dáte vědět od kdy a jaký lidi tak možná eště pudu
1,7k za sklo + zrcatko ? a to mas 120ku ne ?