d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Fotky, Fotecky, Fota! > Navstivte A Pridejte Se ;)
Prev1141516171820Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
May 1 2008 07:41am
Quote (xLYNXx @ Wed, Apr 30 2008, 11:37pm)
Lepsi rada s pivem je ta, ze pujdes na jedno, jinej den na 2, zas jinej na 3 a uvidis, jak ti bude, to o tom vstrebavani je sice poucne, ale kdyz mi Nipi na channelu rekne, ze ma radsi tak 9, tak dost silne pochybuju o tom, ze se po nich udrzel na nohou.
Pokud jsi mel nekdy na skole nejakou prednasku na tema alkohol, tak bys mozna mohl vedet, ze lidske telo se vyviji do cca 22 let cloveka ( proto je nejspis v nektrerych statech povoleno pit az od 21 let). Alkoho zabijí nervove bunky a nejen v mozku. Takze by se teoreticky z cloveka, ktery mel mit IQ 110 stane debilek s IQ 55 v zavislosti na tom, kdy zacinas s pitim jeste predtim, nez se kompletne vyvinul. (Nemluvim o tom, ze alkohol nici bunky vzdy, ale alespon se nejake nicit muzou, ne jen nicit uz tak omezeny pocet tongue.gif )


smile.gif ja to vim biggrin.gif ale jenom v americe s emuze chlastat od 21 mimochodem po prednasku o alkoholu sem mel myslim a mam takovej dojem ze sem pri ty prednasce (obrazne) spal a po 9ti prisaham po svejch domu dojdu v klydu (rekord 11 kousku Oo) cim driv zacnes tim driv te to omrzi a pak budu mit dobre manzelstvy ^)
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 1 2008 07:51am
Quote (DJVibrejtr @ Thu, May 1 2008, 12:18am)
Jestli chces poradit tak doporucuju nepit tvrdej smile.gif Vetsina lidi se totiz domniva ze nezalezi na tom jakym zpusobem ale pouze kolik alkoholu do sebe dostanes, ale kdby to tak bylo tak by dospelyho muze zabila jedna plzen tongue.gif

1 promile = 1/1000 (1/10 procenta)
dospely ma cca 5l krve icon_pointr.gif 1 promile ~ 5 ml

plzen ma cca 5% alkoholu, tzn v pulitru je asi 25 ml... takze kdby se to vstrebalo hned, tak bys mel okamzite 5promile ohmy.gif

pivo ti moc neudela, vstrebava se pomalu tak jako ostatni prirodni veci, ale vsechny ty destilaty... to to takhle klidne litat muze.

takze 2 vyhody:
pivo pomaleji zabira, a tudis mas vic casu poznat svoji mez, naucit se ji vnimat
a ma vetsi objem, cimz te samo nuti pit pomaleji wink.gif


Myslim že jeho hlavní výhoda je, že je dobrý rofl.gif narozdíl vod těch tvrdejch mrdek.
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
May 1 2008 09:22am
Quote (Sobcz @ Thu, May 1 2008, 02:51pm)
Myslim že jeho hlavní výhoda je, že je dobrý rofl.gif narozdíl vod těch tvrdejch mrdek.


lama, tvrde ftw
kto ma to pivo kazdych 30 minut vypustat :x
Member
Posts: 4,900
Joined: Feb 14 2006
Gold: 187.40
May 1 2008 02:21pm
Quote (Nipik @ Thu, May 1 2008, 01:41pm)
smile.gif ja to vim biggrin.gif ale jenom v americe s emuze chlastat od 21 mimochodem po prednasku o alkoholu sem mel myslim a mam takovej dojem ze sem pri ty prednasce (obrazne) spal a po 9ti prisaham po svejch domu dojdu v klydu (rekord 11 kousku Oo) cim driv zacnes tim driv te to omrzi a pak budu mit dobre manzelstvy ^)


Cim driv zacnes, tim driv zkoncis v lecebne tongue.gif biggrin.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
May 1 2008 04:14pm
také musím souhlasit s pány jehovisty laugh.gif jelikož bydlím na vesnici a je to tu samej feťák a ožrala (ve věku 14-99 let) tak to možná vnímám trochu zkresleně, ale taky mám pocit že si spousta lidí myslí že když se zřeže tak jim to k něčemu bude... já "chlastal" asi půl roku a po akci na níž jsem to luxusně nedal (záda si neumí poblít každý za předpokladu že si nelehne...) jsem si řekl že mi stačilo... od té doby svou míru (kterou poznám možná až moc dobře) nepřekračuju, protože vím jak by to dopadlo... jinak Sobe nemyslím si že tvrdý alkohol by byla tak hrozná věc, ale člověk musí vědět CO pít (Finlandia & Beefeater v mém případě smile.gif )
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
May 1 2008 05:21pm


Můj trhač
Member
Posts: 4,900
Joined: Feb 14 2006
Gold: 187.40
May 1 2008 05:36pm
Quote (Runn3r @ Thu, May 1 2008, 11:21pm)
http://88.86.100.16/img_orig/080320/c/6vuz_2VD3D.jpg
Můj trhač


bud ho nenechas vyspat nebo mu davas nejake drogy, ma nejake cervene kruhy kolem oci

edit:
kdyz uz jsme u tech clenu rodiny biggrin.gif


This post was edited by xLYNXx on May 1 2008 05:49pm
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
May 2 2008 12:14am
Quote (xLYNXx @ Fri, 2 May 2008, 00:36)
bud ho nenechas vyspat nebo mu davas nejake drogy, ma nejake cervene kruhy kolem oci

edit:
kdyz uz jsme u tech clenu rodiny biggrin.gif
http://img379.imageshack.us/img379/275/290720071543zr6.jpg


proc fotis moje auta?
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
May 2 2008 12:58am

Nase kocka wink.gif
Member
Posts: 4,900
Joined: Feb 14 2006
Gold: 187.40
May 2 2008 02:41am
Quote (hero_cz @ Fri, May 2 2008, 06:14am)
proc fotis moje auta?


jsi moc vtipnej, ani nevim kde bydlis, natoz abych vedel, kde parkujes svyho trabanta tongue.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1141516171820Next
Add Reply New Topic New Poll