d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Rate Some Sigs ( Ohodnotte Podpisy-signatures ) > self made ;>
Prev11415161718Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Mar 12 2008 08:54am
Quote (fifky-OVA @ Wed, 12 Mar 2008, 14:53)
The Game > all nice1 karbe !!

undead ty poslouchas co ze se tu tak seres do hip hopu a dalsich hudebnich stylu?


The Game... Jaká Game? Hide & Seek? Pokemon? WoW? Retard ani neumi rict co hraje...
Jinak se omlouvam, ze vam jebu do niggazzz, ale fakt si myslim ze borci ani mnohdy nevi co melou... Jinka ja zvladam cesky hip-hop a to jenom ve velmi omezenem mnozstvi, takze muj nazor nemusite vubec brat v uvahu...
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 12 2008 09:09am
Quote (MrReaper @ Wed, Mar 12 2008, 02:54pm)
The Game... Jaká Game? Hide & Seek? Pokemon? WoW? Retard ani neumi rict co hraje...
Jinak se omlouvam, ze vam jebu do niggazzz, ale fakt si myslim ze borci ani mnohdy nevi co melou... Jinka ja zvladam cesky hip-hop a to jenom ve velmi omezenem mnozstvi, takze muj nazor nemusite vubec brat v uvahu...


Ten retard byl mysleny na me? tongue.gif

Mno ja v tom hip hopu ty texty ani moc nevnimam.. vim je to mozna blbost.. ale mi se v tom strasne libi to ze to ma rytmus melodii atd.. ktery u metalu postradam.. cca pred 4 lety jsem taky metal poslouchal ale spise prevazne slipknoty kteri tam taky tu melodii meli..

e: navic hraju basket se kterym je hip hop proste spojeny smile.gif

This post was edited by fifky-OVA on Mar 12 2008 09:10am
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Mar 12 2008 09:16am
Quote (ghetofu @ Wed, Mar 12 2008, 02:39pm)
to je vec nazoru


ktera se plne prokazala v dobe, kdy ghetofu nedokaze priznat chybu, nebo, ze ma pravdu nekdo jiny nez on..
Pak se urazi, protoze vsichni reknou, ze pravdu on nemel a rekne, ze sem nebude prispivat a ani to tu cist...
za par dnu uz ho tu vidim spamovat jak o zivot a navazet se do karbece, protoze je mlady.


zaver: je cestny a drzi sve slovo, pravy hrdina.

This post was edited by Sentinel4 on Mar 12 2008 09:17am
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Mar 12 2008 09:31am
Quote (Sentinel4 @ Wed, Mar 12 2008, 04:16pm)
ktera se plne prokazala v dobe, kdy ghetofu nedokaze priznat chybu, nebo, ze ma pravdu nekdo jiny nez on..
Pak se urazi, protoze vsichni reknou, ze pravdu on nemel a rekne, ze sem nebude prispivat a ani to tu cist...
za par dnu uz ho tu vidim spamovat jak o zivot a navazet se do karbece, protoze je mlady.


zaver: je cestny a drzi sve slovo, pravy hrdina.



hm nic jdu brečet na záchod dostal si mě
Bolt.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Mar 12 2008 09:53am
Quote (ghetofu @ Wed, Mar 12 2008, 04:31pm)
hm nic jdu brečet na záchod dostal si mě
Bolt.gif


n3v3r n3v3r Gheto je boss !
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Mar 12 2008 09:59am
Quote (Runn3r @ Wed, Mar 12 2008, 03:53pm)
n3v3r n3v3r Gheto je boss !


ja sem boss
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Mar 12 2008 10:02am
fandim Vikovi ... jakej je kurz ? rofl.gif ..
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,695.88
Mar 12 2008 10:07am
Quote (fifky-OVA @ Wed, 12 Mar 2008, 14:53)
The Game > all nice1 karbe !!

undead ty poslouchas co ze se tu tak seres do hip hopu a dalsich hudebnich stylu?


ja se neseru do zadnych hip hopu a nikde nevidim ze bych to tak napsal
jenom rikam ze nechapu jak to muzete poslouchat biggrin.gif

jinak posloucham old school muziku !!! BSB !!!!!!!!!
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Mar 12 2008 10:37am
Quote (Sobcz @ Wed, Mar 12 2008, 05:02pm)
fandim Vikovi ... jakej je kurz ? rofl.gif ..


no more e-drama sorry
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Mar 12 2008 10:42am
Quote (ghetofu @ Wed, Mar 12 2008, 05:37pm)
no more e-drama sorry


to si nemyslim ... jinak by si todle nepsal biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev11415161718Next
Closed New Topic New Poll