d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > V Utery Sraz Gayu V Praze > Hero podminkou
Prev1141516171824Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Sep 12 2007 03:01pm
me to je uplne jedno na koho si vsadite bohemka hraje az na jare s banikem ja nerikal ze jsem nejaky frajer ani nejaky chuligan chodim na banik jezdim na vyjezdy sem tam ale nikam se nechodim bit... tak nemelte picoviny viz sob klidne si prijed me to je jedno
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Sep 12 2007 03:07pm
JAK VYPADA TEN JAMESS ZE STE Z NEJ VSICHNI POSRANI????!!!! JEDINNY CLOVEK Z KTERYM BYCH SE TU NECHTEL BIT , BYL ZATIM TEN SLOVAK... UZ NEVIM NICK, BRZO NAJDU smile.gif

tak a je to StevkoCi

This post was edited by z3r0. on Sep 12 2007 03:09pm
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 12 2007 03:09pm
Quote (z3r0. @ Wed, Sep 12 2007, 10:07pm)
JAK VYPADA TEN JAMESS ZE STE Z NEJ VSICHNI POSRANI????!!!! JEDINNY
CLOVEK Z KTERYM BYCH SE TU NECHTEL BIT , BYL ZATIM TEN SLOVAK... UZ
NEVIM NICK, BRZO NAJDU:)

tak a je to StevkoCi


proč spamuješ kryple ?
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Sep 12 2007 03:10pm
Quote (Killer111 @ Wed, Sep 12 2007, 10:09pm)
proč spamuješ kryple ?


jo a ty asi nespamujes co??? mladej nam nak zpicovatel
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 12 2007 03:13pm
Quote (z3r0. @ Wed, Sep 12 2007, 10:07pm)
JAK VYPADA TEN JAMESS ZE STE Z NEJ VSICHNI POSRANI????!!!! JEDINNY CLOVEK Z KTERYM BYCH SE TU NECHTEL BIT , BYL ZATIM TEN SLOVAK... UZ NEVIM NICK, BRZO NAJDU smile.gif

tak a je to StevkoCi


Stevko je fake hooligan !! sad.gif
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Sep 12 2007 03:14pm
Quote (Sobcz @ Wed, Sep 12 2007, 08:21pm)
a tohodle týpka bych se bal banicku .. wink.gif je dokonce hrozivější než já smile.gif


To je snad každý pozemšťan,který má mezi nohama koule... /flame
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 12 2007 03:16pm
Quote (z3r0. @ Wed, Sep 12 2007, 10:14pm)
To je snad každý pozemšťan,který má mezi nohama koule... /flame


nepotřebuješ koule abys někomu nakopal kaďák.. nebo ty snad nekoho mlátíš koulema ? /fu
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 12 2007 03:17pm
Quote (z3r0. @ Wed, Sep 12 2007, 10:10pm)
jo a ty asi nespamujes co??? mladej nam nak zpicovatel


lol mladej , nespamuj nebo zavolám LENTYLKY
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Sep 12 2007 03:21pm
Quote (Sobcz @ Wed, Sep 12 2007, 10:16pm)
nepotřebuješ koule abys někomu nakopal kaďák.. nebo ty snad nekoho mlátíš koulema ? /fu


Nepotrebuješ,ale každý kdo je má vypadá hrozivěji jako ty! /lol
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Sep 12 2007 03:22pm
Quote (Killer111 @ Wed, Sep 12 2007, 10:17pm)
lol mladej , nespamuj nebo zavolám LENTYLKY


Na to nemas koule
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1141516171824Next
Add Reply New Topic New Poll