☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> V Utery Sraz Gayu V Praze > Hero podminkou
Prev
1
14
15
16
17
18
24
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 4715
Replies: 233
Track Topic
sapier
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold
:
0.00
#151
Sep 12 2007 03:01pm
me to je uplne jedno na koho si vsadite bohemka hraje az na jare s banikem ja nerikal ze jsem nejaky frajer ani nejaky chuligan chodim na banik jezdim na vyjezdy sem tam ale nikam se nechodim bit... tak nemelte picoviny viz sob klidne si prijed me to je jedno
z3r0.
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold
:
15.00
Warn: 10%
#152
Sep 12 2007 03:07pm
JAK VYPADA TEN JAMESS ZE STE Z NEJ VSICHNI POSRANI????!!!! JEDINNY CLOVEK Z KTERYM BYCH SE TU NECHTEL BIT , BYL ZATIM TEN SLOVAK... UZ NEVIM NICK, BRZO NAJDU
tak a je to StevkoCi
This post was edited by z3r0. on Sep 12 2007 03:09pm
Killer111
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
#153
Sep 12 2007 03:09pm
Quote (z3r0. @ Wed, Sep 12 2007, 10:07pm)
JAK VYPADA TEN JAMESS ZE STE Z NEJ VSICHNI POSRANI????!!!! JEDINNY
CLOVEK Z KTERYM BYCH SE TU NECHTEL BIT , BYL ZATIM TEN SLOVAK... UZ
NEVIM NICK, BRZO NAJDU:)
tak a je to StevkoCi
proč spamuješ kryple ?
z3r0.
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold
:
15.00
Warn: 10%
#154
Sep 12 2007 03:10pm
Quote (Killer111 @ Wed, Sep 12 2007, 10:09pm)
proč spamuješ kryple ?
jo a ty asi nespamujes co??? mladej nam nak zpicovatel
Sobcz
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold
:
10,388.99
#155
Sep 12 2007 03:13pm
Quote (z3r0. @ Wed, Sep 12 2007, 10:07pm)
JAK VYPADA TEN JAMESS ZE STE Z NEJ VSICHNI POSRANI????!!!! JEDINNY CLOVEK Z KTERYM BYCH SE TU NECHTEL BIT , BYL ZATIM TEN SLOVAK... UZ NEVIM NICK, BRZO NAJDU
tak a je to StevkoCi
Stevko je fake hooligan !!
z3r0.
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold
:
15.00
Warn: 10%
#156
Sep 12 2007 03:14pm
Quote (Sobcz @ Wed, Sep 12 2007, 08:21pm)
a tohodle týpka bych se bal banicku ..
je dokonce hrozivější než já
To je snad každý pozemšťan,který má mezi nohama koule... /flame
Sobcz
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold
:
10,388.99
#157
Sep 12 2007 03:16pm
Quote (z3r0. @ Wed, Sep 12 2007, 10:14pm)
To je snad každý pozemšťan,který má mezi nohama koule... /flame
nepotřebuješ koule abys někomu nakopal kaďák.. nebo ty snad nekoho mlátíš koulema ? /fu
Killer111
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
#158
Sep 12 2007 03:17pm
Quote (z3r0. @ Wed, Sep 12 2007, 10:10pm)
jo a ty asi nespamujes co??? mladej nam nak zpicovatel
lol mladej , nespamuj nebo zavolám LENTYLKY
z3r0.
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold
:
15.00
Warn: 10%
#159
Sep 12 2007 03:21pm
Quote (Sobcz @ Wed, Sep 12 2007, 10:16pm)
nepotřebuješ koule abys někomu nakopal kaďák.. nebo ty snad nekoho mlátíš koulema ? /fu
Nepotrebuješ,ale každý kdo je má vypadá hrozivěji jako ty! /lol
z3r0.
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold
:
15.00
Warn: 10%
#160
Sep 12 2007 03:22pm
Quote (Killer111 @ Wed, Sep 12 2007, 10:17pm)
lol mladej , nespamuj nebo zavolám LENTYLKY
Na to nemas koule
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
Prev
1
14
15
16
17
18
24
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact