Quote (M0f0 @ Wed, Oct 10 2007, 12:00pm)
co je pravdy na to ze od 19.10.07 nema ist server 3 dni?
tak trosku sa mi to hodi, lebo sa konecne dostanem k formatu HDD a cistej instalacii win (naposledy som asi pred 3 rokmi, aby som nestratil data, natvrdo nechal prepisat c:/windows na xp z 98 a dodnes to, aj ked uz pomaly, facha

), na druhej strane je to predsa len vikend a moznost poriadne zaexpit

bude sa cistit databaza, zabudnute accounty a postavy + sa nacisto nahodia wokna..