d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Help Topic > kto by atm potreboval pomoct v hre ap
Prev1131415161725Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 27 2007 03:47am
Pls moc potrebuju , Ja + Iq classic rush EuScL
hi esa
hi unlu
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 27 2007 04:52am
Quote (undead_lord @ Mon, 27 Aug 2007, 08:50)
Quote (Leri @ Mon, Aug 27 2007, 07:32am)
Quote (Esantin @ Sun, Aug 26 2007, 04:47pm)
mam problem že když si nasadim eni pomocí falled cs tak v pohodě nasadím všechny itemy, ale když leavnu a znovu se připojim tak mam eni červenou (nefunkční) a ještě nějaký itemy? je divný že donedávna mi to v pohodě fungovalo, ale teď se to nějak podělalo

e. už se to zas dalo nějak dohromady, ale nevíte čim to mohlo být?


Spravi se to i lvlem (cim vyssi lvl, tim vice str eni pridava)


to by pak nemel cervenou eni smile.gif


ale to je normální že eni ap se nasazuje přes cs s falkama ( mam wire ), ale prostě to funguje v pohodě od nějakýho 80-91 a najendou při každym leavu to zčervená a žádnoéu str věc sem nesundal pokud nepočítám ten cs, ale zas najednou už to zas jde a ždádný itemy sem neměnil, fakt divný..
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 146,390.88
Aug 27 2007 04:56am
Quote (Esantin @ Mon, Aug 27 2007, 10:52am)
Quote (undead_lord @ Mon, 27 Aug 2007, 08:50)
Quote (Leri @ Mon, Aug 27 2007, 07:32am)
Quote (Esantin @ Sun, Aug 26 2007, 04:47pm)
mam problem že když si nasadim eni pomocí falled cs tak v pohodě nasadím všechny itemy, ale když leavnu a znovu se připojim tak mam eni červenou (nefunkční) a ještě nějaký itemy? je divný že donedávna mi to v pohodě fungovalo, ale teď se to nějak podělalo

e. už se to zas dalo nějak dohromady, ale nevíte čim to mohlo být?


Spravi se to i lvlem (cim vyssi lvl, tim vice str eni pridava)


to by pak nemel cervenou eni smile.gif


ale to je normální že eni ap se nasazuje přes cs s falkama ( mam wire ), ale prostě to funguje v pohodě od nějakýho 80-91 a najendou při každym leavu to zčervená a žádnoéu str věc sem nesundal pokud nepočítám ten cs, ale zas najednou už to zas jde a ždádný itemy sem neměnil, fakt divný..


tak jak jsi potom nasadil eni teda?
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 27 2007 04:59am
Quote (undead_lord @ Mon, 27 Aug 2007, 11:56)
Quote (Esantin @ Mon, Aug 27 2007, 10:52am)
Quote (undead_lord @ Mon, 27 Aug 2007, 08:50)
Quote (Leri @ Mon, Aug 27 2007, 07:32am)
Quote (Esantin @ Sun, Aug 26 2007, 04:47pm)
mam problem že když si nasadim eni pomocí falled cs tak v pohodě nasadím všechny itemy, ale když leavnu a znovu se připojim tak mam eni červenou (nefunkční) a ještě nějaký itemy? je divný že donedávna mi to v pohodě fungovalo, ale teď se to nějak podělalo

e. už se to zas dalo nějak dohromady, ale nevíte čim to mohlo být?


Spravi se to i lvlem (cim vyssi lvl, tim vice str eni pridava)


to by pak nemel cervenou eni smile.gif


ale to je normální že eni ap se nasazuje přes cs s falkama ( mam wire ), ale prostě to funguje v pohodě od nějakýho 80-91 a najendou při každym leavu to zčervená a žádnoéu str věc sem nesundal pokud nepočítám ten cs, ale zas najednou už to zas jde a ždádný itemy sem neměnil, fakt divný..


tak jak jsi potom nasadil eni teda?


prostě dám si faled cs s tim mam str na eni a na ostatní věci se str (sands,tgod), tim se mi přičte str z eni a mužu sundat cs a nasadit javelin
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 146,390.88
Aug 27 2007 05:10am
Quote (Esantin @ Mon, Aug 27 2007, 10:59am)
Quote (undead_lord @ Mon, 27 Aug 2007, 11:56)
Quote (Esantin @ Mon, Aug 27 2007, 10:52am)
Quote (undead_lord @ Mon, 27 Aug 2007, 08:50)
Quote (Leri @ Mon, Aug 27 2007, 07:32am)
Quote (Esantin @ Sun, Aug 26 2007, 04:47pm)
mam problem že když si nasadim eni pomocí falled cs tak v pohodě nasadím všechny itemy, ale když leavnu a znovu se připojim tak mam eni červenou (nefunkční) a ještě nějaký itemy? je divný že donedávna mi to v pohodě fungovalo, ale teď se to nějak podělalo

e. už se to zas dalo nějak dohromady, ale nevíte čim to mohlo být?


Spravi se to i lvlem (cim vyssi lvl, tim vice str eni pridava)


to by pak nemel cervenou eni smile.gif


ale to je normální že eni ap se nasazuje přes cs s falkama ( mam wire ), ale prostě to funguje v pohodě od nějakýho 80-91 a najendou při každym leavu to zčervená a žádnoéu str věc sem nesundal pokud nepočítám ten cs, ale zas najednou už to zas jde a ždádný itemy sem neměnil, fakt divný..


tak jak jsi potom nasadil eni teda?


prostě dám si faled cs s tim mam str na eni a na ostatní věci se str (sands,tgod), tim se mi přičte str z eni a mužu sundat cs a nasadit javelin


dyt ti to rikam. Kdyz das faled cs - dost strg na eni - strg z eni -> ostatni veci

kdyz das pryc faled cs -> no strg na eni
ja to takhle taky delam u myho paladina, akorat davam mu strg amulet, kdyz umre , tak nevezme enigmu a tudiz nevezme ostatni veci

Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 27 2007 05:15am
Quote (undead_lord @ Mon, 27 Aug 2007, 12:10)
Quote (Esantin @ Mon, Aug 27 2007, 10:59am)
Quote (undead_lord @ Mon, 27 Aug 2007, 11:56)
Quote (Esantin @ Mon, Aug 27 2007, 10:52am)
Quote (undead_lord @ Mon, 27 Aug 2007, 08:50)
Quote (Leri @ Mon, Aug 27 2007, 07:32am)
Quote (Esantin @ Sun, Aug 26 2007, 04:47pm)
mam problem že když si nasadim eni pomocí falled cs tak v pohodě nasadím všechny itemy, ale když leavnu a znovu se připojim tak mam eni červenou (nefunkční) a ještě nějaký itemy? je divný že donedávna mi to v pohodě fungovalo, ale teď se to nějak podělalo

e. už se to zas dalo nějak dohromady, ale nevíte čim to mohlo být?


Spravi se to i lvlem (cim vyssi lvl, tim vice str eni pridava)


to by pak nemel cervenou eni smile.gif


ale to je normální že eni ap se nasazuje přes cs s falkama ( mam wire ), ale prostě to funguje v pohodě od nějakýho 80-91 a najendou při každym leavu to zčervená a žádnoéu str věc sem nesundal pokud nepočítám ten cs, ale zas najednou už to zas jde a ždádný itemy sem neměnil, fakt divný..


tak jak jsi potom nasadil eni teda?


prostě dám si faled cs s tim mam str na eni a na ostatní věci se str (sands,tgod), tim se mi přičte str z eni a mužu sundat cs a nasadit javelin


dyt ti to rikam. Kdyz das faled cs - dost strg na eni - strg z eni -> ostatni veci

kdyz das pryc faled cs -> no strg na eni
ja to takhle taky delam u myho paladina, akorat davam mu strg amulet, kdyz umre , tak nevezme enigmu a tudiz nevezme ostatni veci


jo to jo, to je normální že když umře tak nevezme enigmu, ale mě to zčervenalo pokaždym exitu ze hry, ale řikam už to zas přestalo

Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 27 2007 05:21am
Nemate nekdo cold sks nebo anni 20 stats? Kdyztak koupim

e: Scnl

This post was edited by fifky-OVA on Aug 27 2007 05:26am
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 27 2007 05:26am
hm scnl nebo hcl? jeslti cold sk tak bych možná na scnl měl
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 27 2007 08:40am
tak už se mi to zas podělalo s tou str, neměl by někdo na pučení charmy celke s 6str?

e. EuSCL

This post was edited by Esantin on Aug 27 2007 08:41am
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Aug 27 2007 08:46am
mam 2x 2str scs

a potreboval bych, kdÿby mi nekdo postal ve hre na prehozy, pocraftil bych
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1131415161725Next
Closed New Topic New Poll