d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Vtipy (jokes) > Vtipy (jokes) -> Vtipy, obrazky, videa..
Prev1131415161725Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 23 2007 07:06am
Quote (dessa5 @ Sat, 23 Jun 2007, 14:21)
o tohle se taky musim podělit, sry už  jsem nestih edit...

Harry a jeho žena mají finanční problémy, tak se rozhodnou, že žena půjde šlapat chodník. Ona neví přesně, jak na to, tak Harry říká:
  "Postav se před tenhle bar a sbal někoho. Řekni mu, že tisícovku. Kdybys něco potřebovala, budu parkovat za rohem."
Ženská si tam stoupne a do pěti minut zastaví auto a v něm chlápek:
  "Za kolik?"
  "Tisícovku."
  "Sakra, mám jen čtyři sta."
  "Počkejte chvilku..." říká ženská a běží za manželem:
  "Harry, co může mít za čtyři stovky?"
  "Tak leda ruční práci."
Tak ona běží zpátky a říká:
  "Za čtyři stovky ti ho vyhoním rukou."
Tak ona si k němu nasedne, on rozepne kalhoty a vytáhne docela obrovskýho ptáka. Ona chvilku blbě kouká a pak říká:
  "Hned jsem zpátky."
Vyběhne za manželem a povídá mu:
  "Harry, nepůjčil bys tomu chlápkovi šest stovek?"


laugh.gif
Member
Posts: 3,559
Joined: Mar 2 2006
Gold: 57.00
Jun 23 2007 10:20am
http://halbot.haluze.sk/?id=3437


Ten komentar...
"Teta oproti hned vybehla a par nabrala do garaze"
xD ...
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 23 2007 11:49am
Quote (otko @ Sat, Jun 23 2007, 04:58pm)


mno dobry chuj.. docela bych mu pral at se naburi nekde ( poprve a naposled ) ja jsem posrany kdyz jedeme na dalnici 150 km/h potom co jsem videl mrtveho chlapa visiciho z auta a jeho dalsi dva kamose v modrych pytlech.. sad.gif
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Jun 23 2007 12:05pm
Quote (otko @ Sat, Jun 23 2007, 05:58pm)


demence, take mrdky milujem mad.gif

This post was edited by Dieoncommand on Jun 23 2007 12:05pm
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 23 2007 12:10pm
Jeste tedka brecim smichy biggrin.gif http://www.youtube.com/watch?v=i9s-IoQ7zYE
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Member
Posts: 2,172
Joined: Mar 14 2006
Gold: 0.11
Member
Posts: 14,053
Joined: Jan 27 2007
Gold: 5,504.00
Jun 23 2007 12:35pm
Haha dost do pohody...
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Jun 23 2007 12:43pm
Quote (KrazyKow @ Sat, 23 Jun 2007, 20:17)


rofl biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1131415161725Next
Closed New Topic New Poll