d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Omgf Your Account Has Been Locked :( > Doprdele Co To?
Prev1131415161735Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Nov 11 2008 05:06pm
Quote (KoaCWizzz @ Wed, 12 Nov 2008, 00:04)
jestli si to fakt vyhral tak gz, a to ti uz koncil svatek biggrin.gif Tak aspon nejaky stesti dneska... Teda jestli si nahodou nekoho nescammnul a ted nas netahas za nos tongue.gif


NENE KOUKNI SE DO RAFFLE WINNERS JSEM TAM! POSLU I LOG
You have partially won the lottery, and received 1,429.00 Forum Gold. You started with 2.06 Forum Gold, and your new Forum Gold amount is 1,431.06.

AH MOC DIKY BORUVKO ZA TECH 70 FG smile.gif

This post was edited by hero_cz on Nov 11 2008 05:07pm
Member
Posts: 949
Joined: Sep 27 2008
Gold: 2.40
Nov 11 2008 05:07pm
ja jsem tam dal 5fg a hovno jsem vyhral sad.gif
Member
Posts: 13,329
Joined: Dec 21 2007
Gold: 46,901.85
Nov 11 2008 05:07pm
Quote (hero_cz @ Tue, Nov 11 2008, 11:04pm)
HEHE MOJE NEJVYSSI VYHRA V RAFFLE A TO SEM TAM NAHAZEL XK FG -.- NO NEVIM MOZNA TAM HODIM DALSI MAX 100 FG


Gz jen tak dal wink.gif
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Nov 11 2008 05:09pm
Quote (mike32 @ Tue, Nov 11 2008, 11:58pm)
Nergale,můžeš mi prosím vysvětlit,v jakém směru mě nazyváš egoistou?Je to dost široký pojem.


Ehm.. opozdene vse nej k svatku marti tongue.gif a... Pokud vim, tak egoiste maji pouze jeden smer wink.gif
Member
Posts: 6,220
Joined: Nov 12 2007
Gold: 50.80
Nov 11 2008 05:11pm
Quote (hero_cz @ Wed, 12 Nov 2008, 01:06)
NENE KOUKNI SE DO RAFFLE WINNERS JSEM TAM! POSLU I LOG
You have partially won the lottery, and received 1,429.00 Forum Gold. You started with 2.06 Forum Gold, and your new Forum Gold amount is 1,431.06.

AH MOC DIKY BORUVKO ZA TECH 70 FG smile.gif


rychle reakce se pocitaji biggrin.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Nov 11 2008 05:13pm
Všechno zlé je k něčemu dobré, viď Hero biggrin.gif
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Nov 11 2008 05:15pm
Quote (st3pix @ Wed, 12 Nov 2008, 00:13)
Všechno zlé je k něčemu dobré, viď Hero biggrin.gif


-.- ted chci vyhrat ten jackpot a budu stastnej -,- ted je tam asi 60k fg
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Nov 11 2008 05:16pm
Quote (hero_cz @ Wed, 12 Nov 2008, 00:15)
-.- ted chci vyhrat ten jackpot a budu stastnej -,- ted je tam asi 60k fg


chceš ještě nějaký fg na tiket? ať se pak můžem podělit pěkně 50/50 smile.gif
Member
Posts: 6,220
Joined: Nov 12 2007
Gold: 50.80
Nov 11 2008 05:19pm
Quote (st3pix @ Wed, 12 Nov 2008, 01:16)
chceš ještě nějaký fg na tiket? ať se pak můžem podělit pěkně 50/50 smile.gif


vidis 50 na 50 me nenapadlo biggrin.gif
Member
Posts: 14
Joined: Aug 3 2008
Gold: 0.00
Nov 11 2008 05:19pm
Moni,měl jsem tě rád jako přítele ve hře,udělal pro tebe vše,ale stala se z tebe vypočítaná mrcha,co se jen posmívá a uráží jiné lidi-když ti něco někdo naoplátku řekl,tak byl špatný-ptal jsem se lidí,čím to je,že se tak změnila-jedni říkají(asi tím,co má po dlouhý době ptáka v kundě)sry že jsem upřímný,ale já na to jen tak zabroukal-přeci sex je důležitý.Jsi inteligentní pohledná dívka o které jsem měl lepší mínění.

Nergale,todle mi řekni jednou do očí-bych ti v reálu zlámal ruce,radši si je šetři na to aby jsis je vyhonil-protože na takovýho borce na fotkách navypadáš.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1131415161735Next
Add Reply New Topic New Poll