Quote (trivis @ Tue, Sep 30 2008, 05:58pm)
nazory tohohle cloveka nejsou nomralni..( jamessse )nema cenu to resit podle me.
ja bych rek ze tady jen rika neco co slysel nekde v hospode u piva.a ani nevi co to znamena,jinak by takovyhle blbosti ani nemoh vypustit z huby..
urcite

a proto se tesim na kazdou debatu

vis ono se toho vic probere v realu nez na forum ale opravdu se nebojim ze ty fizl bys mi vyvratil muj nazor

jinak me muzete potkat na ruznejch besedach afy atd... ale ted uz me tam nechtej moc poustet