d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Problemy V Čr > Prosím Bez Spamu
Prev11314151617Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Sep 30 2008 12:10pm
Quote (weeble @ Tue, Sep 30 2008, 06:08pm)
neostava nic ine iba vouchnut vouch


jn, vouch
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Sep 30 2008 12:10pm
Problém je, že se neví, jestli všechny netriviální nulové body Riemannovy funkce zeta mají reálnou část rovnou 1/2.
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 30 2008 10:30pm
Quote (trivis @ Tue, Sep 30 2008, 05:58pm)
nazory tohohle cloveka nejsou nomralni..( jamessse )nema cenu to resit podle me.
ja bych rek ze tady jen rika neco co slysel nekde v hospode u piva.a ani nevi co to znamena,jinak by takovyhle blbosti ani nemoh vypustit z huby..


urcite biggrin.gif a proto se tesim na kazdou debatu biggrin.gif vis ono se toho vic probere v realu nez na forum ale opravdu se nebojim ze ty fizl bys mi vyvratil muj nazor biggrin.gif jinak me muzete potkat na ruznejch besedach afy atd... ale ted uz me tam nechtej moc poustet biggrin.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 1 2008 01:42am
Quote (Jameess @ Wed, Oct 1 2008, 05:30am)
urcite biggrin.gif a proto se tesim na kazdou debatu biggrin.gif vis ono se toho vic probere v realu nez na forum ale opravdu se nebojim ze ty fizl bys mi vyvratil muj nazor biggrin.gif jinak me muzete potkat na ruznejch besedach afy atd... ale ted uz me tam nechtej moc poustet biggrin.gif


se nedivim, tebe by vyuzili max pri mazani tabule.
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Oct 1 2008 02:31am
Quote (Sobcz @ Wed, 1 Oct 2008, 09:42)
se nedivim, tebe by vyuzili max pri mazani tabule.


hlavne ze ty si inženýr
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
Oct 1 2008 04:18am
Quote (Sobcz @ Wed, 1 Oct 2008, 07:42)
se nedivim, tebe by vyuzili max pri mazani tabule.


xDD
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Oct 1 2008 09:17am
Quote (Sobcz @ Wed, Oct 1 2008, 07:42am)
se nedivim, tebe by vyuzili max pri mazani tabule.


urcite kdyz chtej debatovat tak by mi meli muj nazor dokazat vyvratit ne ? debata ma bejt podlozena fakty a fakt ze cikani tady jen kradou nepracujou a vybiraj stat je snad jasna !
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 1 2008 09:18am
Quote (Jameess @ Wed, Oct 1 2008, 04:17pm)
urcite kdyz chtej debatovat tak by mi meli muj nazor dokazat vyvratit ne ? debata ma bejt podlozena fakty a fakt ze cikani tady jen kradou nepracujou a vybiraj stat je snad jasna !


tendle tvůj fakt ztrácí hodnotu už s jedním pracujícím cikánem .. pane formální logiku...
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Oct 1 2008 09:21am
Quote (Sobcz @ Wed, Oct 1 2008, 03:18pm)
tendle tvůj fakt ztrácí hodnotu už s jedním pracujícím cikánem .. pane formální logiku...


s jednim ? vyjimka potvrzuje pravidlo az bude % nepracujicich cikanu stejny jak % nepracujicich bilych tak od tohodle nazoru ustoupim !
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 1 2008 09:24am
Quote (Jameess @ Wed, Oct 1 2008, 04:21pm)
s jednim ? vyjimka potvrzuje pravidlo az bude % nepracujicich cikanu stejny jak % nepracujicich bilych tak od tohodle nazoru ustoupim !


řikal si že tvůj fakt je že cikáni jen kradou .. řikám že to neni pravda.. každej cikán nekrade tak neutíkej vod mrdiny.. a já se nezastávám cikánů, taky je nemám rád, ale ty meleš strašný hovna.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev11314151617Next
Add Reply New Topic New Poll