d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Kdo Je Nejmocnějčí Hráč Z čech A Slovenska??? > Ten Nejlepší Je Kdo??
Prev1131415161731Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Aug 3 2008 01:08pm

jedna z nejlepsich vysokejch skol,ale prava ( sli sob mysli na karlovce ) ,tak ty sou lepsi tam ,sli chce delat v oboru...
co se tyce prestiznosti tak oboji je na vysoky urovni,tezko rict co vic.mozna karlovka wink.gif

This post was edited by trivis on Aug 3 2008 01:09pm
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Aug 3 2008 01:12pm
Quote (trivis @ Sun, Aug 3 2008, 08:08pm)
jedna z nejlepsich vysokejch skol,ale prava ( sli sob mysli na karlovce ) ,tak ty sou lepsi tam ,sli chce delat v oboru...
co se tyce prestiznosti tak oboji je na vysoky urovni,tezko rict co vic.mozna karlovka wink.gif


jj karlovka ofc... no původně sem chtěl na práva.. tak to pak byla jasná volba.. a ta pačr .. mno ... nemá to špatný jméno ale takový jako práva na karlovce asi ne .. třeba časem wink.gif a nemůžu bohužel studovat vobě na jednou .. resp. můžu ale nejsem sebevrah.
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Aug 3 2008 01:23pm
Quote (Sobcz @ Sun, Aug 3 2008, 07:12pm)
jj karlovka ofc... no původně sem chtěl na práva.. tak to pak byla jasná volba.. a ta pačr .. mno ... nemá to špatný jméno ale takový jako práva na karlovce asi ne .. třeba časem wink.gif a nemůžu bohužel studovat vobě na jednou .. resp. můžu ale nejsem sebevrah.


to mi povidej,sli se tam za rok dostanu a budu studovat dalkove ,k tomu este delat u pcr...to bude asi taky narocny,ale vyplati se to
Member
Posts: 428
Joined: Jun 11 2006
Gold: 2.00
Aug 3 2008 02:17pm
Ja si myslim ze je v PvP nejlepsi Wad!
Sundal moji assasinku za 6fg se scorem 20:0:-(
Gimme a bit of FG to make an pvp char:-D
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 3 2008 02:27pm
Quote (Beda_Travnicek @ Sun, Aug 3 2008, 08:17pm)
Ja si myslim ze je v PvP nejlepsi Wad!
Sundal moji assasinku za 6fg se scorem 20:0:-(
Gimme a bit of FG to make an pvp char:-D


co takhle troska mf nez tady zacnes zebrat hmm? wink.gif
Member
Posts: 25,366
Joined: Dec 27 2004
Gold: 399,657.00
Aug 3 2008 02:56pm
btw v mf je nejlepší Pugy s mf summon druidem !

beat it
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Aug 3 2008 03:10pm
Quote (Herugurth @ Sun, 3 Aug 2008, 21:56)
btw v mf je nejlepší Pugy s mf summon druidem !

beat it


jj to je pravda :]
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Aug 3 2008 03:12pm

mam jednoho mf hammera,ale ten najde velky prd...biggrin.gif
taky jednoho goldfind barba,a ten je krutej xD travi runy >>>>>

This post was edited by trivis on Aug 3 2008 03:12pm
Member
Posts: 428
Joined: Jun 11 2006
Gold: 2.00
Aug 3 2008 03:12pm
Mno kdyby me furt nevyhazoval Warden za 20 her za hodinu:-D Ja davam za hodinu 30-40 Mfrunu se sorckou(500mf myslim) ale problem je ze me to nepada,jsem lama:-D
Ted nejhorsi eth gaze,150% titanky,par zlutasku a jinak nic!:-(

This post was edited by Beda_Travnicek on Aug 3 2008 03:13pm
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Aug 3 2008 03:14pm
Tak to je sad biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1131415161731Next
Closed New Topic New Poll