Quote (trivis @ Sun, Aug 3 2008, 08:08pm)
jedna z nejlepsich vysokejch skol,ale prava ( sli sob mysli na karlovce ) ,tak ty sou lepsi tam ,sli chce delat v oboru...
co se tyce prestiznosti tak oboji je na vysoky urovni,tezko rict co vic.mozna karlovka

jj karlovka ofc... no původně sem chtěl na práva.. tak to pak byla jasná volba.. a ta pačr .. mno ... nemá to špatný jméno ale takový jako práva na karlovce asi ne .. třeba časem

a nemůžu bohužel studovat vobě na jednou .. resp. můžu ale nejsem sebevrah.