d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > New Ladder > Kdy ?
Prev1131415
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jun 10 2008 12:01pm
Quote (Lua @ Tue, 10 Jun 2008, 18:52)
eniku začátky sou nej smile.gif


jsou no... například

hraješ soso jak pičus abys mohl lidem telit, koupíš si tady wizzy za 500, 10/10 torch za 500, myslíš si jakej seš killer ze můžeš telit, máš !gosu! itemy. Založíš hru I TELE BAAL xx, přijde tam pala o 10 levlů víc než ty, v ruce flail, na hlavě zelenou čapku, u wp z něj lezou divný modrý a žlutý kruhy (rozuměj BO a BC) a telí místo tebe.
FAKT MOTIVACE JAK PIČa
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 10 2008 01:23pm
Quote (undead_lord @ Tue, Jun 10 2008, 04:28pm)
nema to byt 17.6? oO


read before posting, dumb

Quote (Leri @ Tue, Jun 10 2008, 04:10pm)
vy lamy trapne hlavne ze sem to tu uz postoval davno s tim resetem:

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=18804905&f=264

dobra, seknul sem se o jeden den, priznavam.,, aspon jste meli naskok


Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Jun 10 2008 02:25pm
Quote (Leri @ Tue, 10 Jun 2008, 20:23)


tak to nebyl forek s tim resetem? tady uz clovek nemuze nicemu verit :/

Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 10 2008 02:58pm
Quote (Dieoncommand @ Tue, Jun 10 2008, 06:44pm)
heart.gif BD , ju juuuj sad.gif
to je snad jedine povolanie kde sa mi delf hodi viac ako delfka


měl sem si dát babu, líbí se mi v heavy víc ./
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
Jun 10 2008 03:18pm
ofc
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1131415
Add Reply New Topic New Poll