d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Fotky, Fotecky, Fota! > Navstivte A Pridejte Se ;)
Prev1131415161720Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Apr 30 2008 03:42pm
Quote (Nipik @ Wed, 30 Apr 2008, 22:09)
¨s tim tonovanim tech urcitejch casti si me fakt dostal biggrin.gif


to aby si si uvedomil ze v 1 vete si 2x protirecis get it ?
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Apr 30 2008 03:50pm
Quote (AcedraC @ Wed, Apr 30 2008, 09:42pm)
to aby si si uvedomil ze v 1 vete si 2x protirecis get it ?


zapomel sem napsac carky mezi slovy ale to napadne kazdyho normalniho cloveka Oo kterej uvazuje jakjo clovek a ne jako ucitel cestiny Oo
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Apr 30 2008 03:55pm
Quote (Nipik @ Wed, 30 Apr 2008, 23:50)
zapomel sem napsac carky mezi slovy ale to napadne kazdyho normalniho cloveka Oo kterej uvazuje jakjo clovek a ne jako ucitel cestiny Oo


hej mas pravdu mali sme drbnuteho slovencinara na strednej to bude asi tym smile.gif mylsim fanatika ze sme museli vsetko vediet naspamat :/

This post was edited by AcedraC on Apr 30 2008 03:55pm
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Apr 30 2008 04:05pm
Quote (AcedraC @ Wed, Apr 30 2008, 09:55pm)
hej mas pravdu mali sme drbnuteho slovencinara na strednej to bude asi tym smile.gif mylsim fanatika ze sme museli vsetko vediet naspamat :/


tim to asi bude happy.gif cool.gif
Member
Posts: 27,936
Joined: Nov 24 2006
Gold: 37,063.00
Apr 30 2008 04:35pm
Quote (Nipik @ Wed, 30 Apr 2008, 22:28)
sice nevim kolik ti je ale to ze je to dneska moda se ti jenom zda stejny to bylo i v tvejch letech akorat sis to neuvedomoval wink.gif


lol a jak to muzes vedet kdyz v odbe co me bylo tobe sis jeste ani plne neuvedomoval svoji existenci smile.gif (cca v 8 letech...)

jako ja to reknu takhle: kdyz me bylo tolik co tobe, znal sem tak ~2 lidi co kourili

dneska jdu u nas v letnanech na sidliste, a bezne vidim 12 lety kluky s jointikama v ruce... to se fakt pletes wink.gif

€: jinak si dovolim souhlasit spis s panem "jehovistou" tongue.gif

ono totiz je celkem prirozeny, ze kazdej clovek kdyz zacne pit se chova jako idiot, a pochopit o cem piti je trva minimalne tak 2 roky. Totiz na zacatku se seznamis s necim novym, co ti zlepsuje naladu a dava ti to lepsi pocity, a tak naprosto podle lidsky prirozenosti zkousis vic a vic jestli ti to nahodou naladu nezlepsi jeste vic

az budes s pitim zkusenejsi, zjistis ale ze existuji jenom 3 stavy: strizlivost, opilost a "prepilost"

prepilost znamena ze pozitiva jsou stejny jako v opilosti, ale navic k tomu jsou negativa jako zvraceni, bolesti, dezorientace, vypadky pameti atd...takze si to vlastne ani nemuzes uzit

takze dokud veris tomu, ze kdyz uz si opilej, ze dalsim pitim se neco zlepsi, nevis o piti nic smile.gif tim se to vzdycky jenom zhorsi

a taky je rozdil v tom v kolika pijes, mam kamarada co ma od 19ti cirhozu jater
a taky byla nedavno reportaz v televizi o mym spoluzakovi z biochemie, kerej byl na chate a pili, byli 3, a dneska je nazivu jenom jeden
jeden uhorel na miste, a ten muj spoluzak zemrel o 2dny v pozdeji v nemocnici na selhani plic...

takze gl & hf do zivota, delas rozhodnuti kery nejdou vratit driv nez je umis pochopit wink.gif


This post was edited by DJVibrejtr on Apr 30 2008 04:51pm
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Apr 30 2008 04:57pm
Quote (DJVibrejtr @ Wed, Apr 30 2008, 10:35pm)
lol a jak to muzes vedet kdyz v odbe co me bylo tobe sis jeste ani plne neuvedomoval svoji existenci smile.gif (cca v 8 letech...)

jako ja to reknu takhle: kdyz me bylo tolik co tobe, znal sem tak ~2 lidi co kourili

dneska jdu u nas v letnanech na sidliste, a bezne vidim 12 lety kluky s jointikama v ruce... to se fakt pletes wink.gif

€: jinak si dovolim souhlasit spis s panem "jehovistou" tongue.gif

ono totiz je celkem prirozeny, ze kazdej clovek kdyz zacne pit se chova jako idiot, a pochopit o cem piti je trva minimalne tak 2 roky. Totiz na zacatku se seznamis s necim novym, co ti zlepsuje naladu a dava ti to lepsi pocity, a tak naprosto podle lidsky prirozenosti zkousis vic a vic jestli ti to nahodou naladu nezlepsi jeste vic

az budes s pitim zkusenejsi, zjistis ale ze existuji jenom 3 stavy: strizlivost, opilost a "prepilost"

prepilost znamena ze pozitiva jsou stejny jako v opilosti, ale navic k tomu jsou negativa jako zvraceni, bolesti, dezorientace, vypadky pameti atd...takze si to vlastne ani nemuzes uzit

takze dokud veris tomu, ze kdyz uz si opilej, ze dalsim pitim se neco zlepsi, nevis o piti nic smile.gif tim se to vzdycky jenom zhorsi

a taky je rozdil v tom v kolika pijes, mam kamarada co ma od 19ti cirhozu jater
a taky byla nedavno reportaz v televizi o mym spoluzakovi z biochemie, kerej byl na chate a pili, byli 3, a dneska je nazivu jenom jeden
jeden uhorel na miste, a ten muj spoluzak zemrel o 2dny v pozdeji v nemocnici na selhani plic...

takze gl & hf do zivota, delas rozhodnuti kery nejdou vratit driv nez je umis pochopit wink.gif


to je celkem pravd aco tady pises ale zase uplne omezovat to ne jasny je ze vsechno s merou ale ja proste nepoznam kdy uz sem na kary ja proste chlastam a jak mile prestanu tak cejtim jako bych uz strizlivel tak do sebe naliju jeste neco a pak zjistim ze sem jedna velka sracka vyblita smile.gif kazdopadne to co si psal je pravda tongue.gif

Member
Posts: 27,936
Joined: Nov 24 2006
Gold: 37,063.00
Apr 30 2008 05:18pm
Quote (Nipik @ Thu, 1 May 2008, 00:57)
to je celkem pravd aco tady pises ale zase uplne omezovat to ne jasny je ze vsechno s merou ale ja proste nepoznam kdy uz sem na kary ja proste chlastam a jak mile prestanu tak cejtim jako bych uz strizlivel tak do sebe naliju jeste neco a pak zjistim ze sem jedna velka sracka vyblita smile.gif kazdopadne to co si psal je pravda tongue.gif


Jestli chces poradit tak doporucuju nepit tvrdej smile.gif Vetsina lidi se totiz domniva ze nezalezi na tom jakym zpusobem ale pouze kolik alkoholu do sebe dostanes, ale kdby to tak bylo tak by dospelyho muze zabila jedna plzen tongue.gif

1 promile = 1/1000 (1/10 procenta)
dospely ma cca 5l krve icon_pointr.gif 1 promile ~ 5 ml

plzen ma cca 5% alkoholu, tzn v pulitru je asi 25 ml... takze kdby se to vstrebalo hned, tak bys mel okamzite 5promile ohmy.gif

pivo ti moc neudela, vstrebava se pomalu tak jako ostatni prirodni veci, ale vsechny ty destilaty... to to takhle klidne litat muze.

takze 2 vyhody:
pivo pomaleji zabira, a tudis mas vic casu poznat svoji mez, naucit se ji vnimat
a ma vetsi objem, cimz te samo nuti pit pomaleji wink.gif
Member
Posts: 4,900
Joined: Feb 14 2006
Gold: 187.40
Apr 30 2008 05:37pm
Quote (DJVibrejtr @ Wed, Apr 30 2008, 11:18pm)
Jestli chces poradit tak doporucuju nepit tvrdej smile.gif Vetsina lidi se totiz domniva ze nezalezi na tom jakym zpusobem ale pouze kolik alkoholu do sebe dostanes, ale kdby to tak bylo tak by dospelyho muze zabila jedna plzen tongue.gif

1 promile = 1/1000 (1/10 procenta)
dospely ma cca 5l krve icon_pointr.gif 1 promile ~ 5 ml

plzen ma cca 5% alkoholu, tzn v pulitru je asi 25 ml... takze kdby se to vstrebalo hned, tak bys mel okamzite 5promile ohmy.gif

pivo ti moc neudela, vstrebava se pomalu tak jako ostatni prirodni veci, ale vsechny ty destilaty... to to takhle klidne litat muze.

takze 2 vyhody:
pivo pomaleji zabira, a tudis mas vic casu poznat svoji mez, naucit se ji vnimat
a ma vetsi objem, cimz te samo nuti pit pomaleji wink.gif



Lepsi rada s pivem je ta, ze pujdes na jedno, jinej den na 2, zas jinej na 3 a uvidis, jak ti bude, to o tom vstrebavani je sice poucne, ale kdyz mi Nipi na channelu rekne, ze ma radsi tak 9, tak dost silne pochybuju o tom, ze se po nich udrzel na nohou.
Pokud jsi mel nekdy na skole nejakou prednasku na tema alkohol, tak bys mozna mohl vedet, ze lidske telo se vyviji do cca 22 let cloveka ( proto je nejspis v nektrerych statech povoleno pit az od 21 let). Alkoho zabijí nervove bunky a nejen v mozku. Takze by se teoreticky z cloveka, ktery mel mit IQ 110 stane debilek s IQ 55 v zavislosti na tom, kdy zacinas s pitim jeste predtim, nez se kompletne vyvinul. (Nemluvim o tom, ze alkohol nici bunky vzdy, ale alespon se nejake nicit muzou, ne jen nicit uz tak omezeny pocet tongue.gif )
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
May 1 2008 04:03am
Quote (xLYNXx @ Thu, May 1 2008, 12:37am)
Lepsi rada s pivem je ta, ze pujdes na jedno, jinej den na 2, zas jinej na 3 a uvidis, jak ti bude, to o tom vstrebavani je sice poucne, ale kdyz mi Nipi na channelu rekne, ze ma radsi tak 9, tak dost silne pochybuju o tom, ze se po nich udrzel na nohou.
Pokud jsi mel nekdy na skole nejakou prednasku na tema alkohol, tak bys mozna mohl vedet, ze lidske telo se vyviji do cca 22 let cloveka ( proto je nejspis v nektrerych statech povoleno pit az od 21 let). Alkoho zabijí nervove bunky a nejen v mozku. Takze by se teoreticky z cloveka, ktery mel mit IQ 110 stane debilek s IQ 55 v zavislosti na tom, kdy zacinas s pitim jeste predtim, nez se kompletne vyvinul. (Nemluvim o tom, ze alkohol nici bunky vzdy, ale alespon se nejake nicit muzou, ne jen nicit uz tak omezeny pocet tongue.gif )


Jsi prostě filozof smile.gif
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
May 1 2008 05:40am
Quote (Runn3r @ Thu, 1 May 2008, 11:03)
Jsi prostě filozof smile.gif


jsem zaslechl runnere ze jsi v tom sel na pul s mikeovem ... rifle.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1131415161720Next
Add Reply New Topic New Poll