d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Rate Some Sigs ( Ohodnotte Podpisy-signatures ) > self made ;>
Prev1131415161718Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Mar 12 2008 05:14am
Quote (ghetofu @ Tue, Mar 11 2008, 11:49pm)
hele frajere ...radsi na me ty nereaguj..a bez zkusit demophobii..


a Ty bez ke zverolekari, pac to vypada, ze je to asi jediny clovek, co by Ti mohl pomoci..
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Mar 12 2008 05:54am
hej mcs ... vite o hip hopu hovinko jedinej pro sem tu ja biggrin.gif tak ho neodsuzujte posloucham ho 5 let a libi se mi porad vic a vic ... ty novy raperi stoji uz sice zahovno ale starsi tracky treba od LA4 nebo tafrob sou pecka

btw: Dobra sig karbec smile.gif the game je hovadko cerny smile.gif
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Mar 12 2008 06:49am
Quote (Sentinel4 @ Wed, Mar 12 2008, 11:14am)
a Ty bez ke zverolekari, pac to vypada, ze je to asi jediny clovek, co by Ti mohl pomoci..


to jsi takové zvíře ghetofu? smile.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Mar 12 2008 07:04am
Quote (Enigmma @ Wed, Mar 12 2008, 01:49pm)
to jsi takové zvíře ghetofu? smile.gif


jo je to kanec rofl.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 12 2008 07:53am
The Game > all nice1 karbe !!

undead ty poslouchas co ze se tu tak seres do hip hopu a dalsich hudebnich stylu?
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Mar 12 2008 07:55am
Quote (fifky-OVA @ Wed, 12 Mar 2008, 15:53)
The Game > all nice1 karbe !!

undead ty poslouchas co ze se tu tak seres do hip hopu a dalsich hudebnich stylu?


thx
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Mar 12 2008 08:15am
Quote (Enigmma @ Wed, Mar 12 2008, 01:49pm)
to jsi takové zvíře ghetofu? smile.gif


ano jsem zvířátko smile.gif ale nevidím na tom nic špatného smile.gif rád chodím k zvěro lékaři...

ale ne ze Sentinelem se nemá smysl hádat smile.gif Jak řeklo někdo chytrej : S blbcem se nemá cenu hádat, protože stejně nakonec klesneš na jeho úrověn.
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 12 2008 08:19am
Quote (ghetofu @ Wed, Mar 12 2008, 02:15pm)
ano jsem zvířátko smile.gif ale nevidím na tom nic špatného smile.gif rád chodím k zvěro lékaři...

ale ne ze Sentinelem se nemá smysl hádat smile.gif Jak řeklo někdo chytrej :  S blbcem se nemá cenu hádat, protože stejně nakonec klesneš na jeho úrověn.


moudrejsi ustoupi wub.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Mar 12 2008 08:19am
Quote (ghetofu @ Wed, 12 Mar 2008, 16:15)
ano jsem zvířátko smile.gif ale nevidím na tom nic špatného smile.gif rád chodím k zvěro lékaři...

ale ne ze Sentinelem se nemá smysl hádat smile.gif Jak řeklo někdo chytrej :  S blbcem se nemá cenu hádat, protože stejně nakonec klesneš na jeho úrověn.


ty uz jsi klesl pod jeho uroven..

This post was edited by Karbec on Mar 12 2008 08:19am
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Mar 12 2008 08:39am
Quote (Karbec @ Wed, Mar 12 2008, 03:19pm)
ty uz jsi klesl pod jeho uroven..


to je vec nazoru
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1131415161718Next
Closed New Topic New Poll