Quote (Enigmma @ Wed, Mar 12 2008, 01:49pm)
to jsi takové zvíře ghetofu?

ano jsem zvířátko

ale nevidím na tom nic špatného

rád chodím k zvěro lékaři...
ale ne ze Sentinelem se nemá smysl hádat

Jak řeklo někdo chytrej : S blbcem se nemá cenu hádat, protože stejně nakonec klesneš na jeho úrověn.