Quote (Jameess @ Wed, Sep 12 2007, 08:45pm)
to mas jediny stesti ze nejsi! a ty tvoje sracky otom ze sme se baniku nepostavili me dost vytocily.
co to zas meles ? bohemka myslis ? rikam ti prijed do ostravy urcite se tu budes chytat lol
btw: nejsi punkac ? uz jsi me chtel nekdy jindy prijet zbit ne na channelu jsem se stebou hadal
This post was edited by sapier on Sep 12 2007 01:46pm