d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > V Utery Sraz Gayu V Praze > Hero podminkou
Prev1131415161724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 12 2007 01:21pm
Quote (Jameess @ Wed, Sep 12 2007, 08:19pm)
Banicku neser me uz ! nebo te do ostravy prijedu doslapat ty internetovej chuligane!


a tohodle týpka bych se bal banicku .. wink.gif je dokonce hrozivější než já smile.gif

This post was edited by Sobcz on Sep 12 2007 01:22pm
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Sep 12 2007 01:24pm
Quote (Sobcz @ Wed, 12 Sep 2007, 20:21)
a tohodle týpka bych se bal banicku .. wink.gif je dokonce hrozivější než já smile.gif


vouch smile.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Sep 12 2007 01:36pm
Quote (Jameess @ Wed, Sep 12 2007, 08:19pm)
Banicku neser me uz ! nebo te do ostravy prijedu doslapat ty internetovej chuligane!


meles sracky klidne si prijed
btw:zadny chuligan nejsem

This post was edited by sapier on Sep 12 2007 01:38pm
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 12 2007 01:45pm
Quote (sapier @ Wed, Sep 12 2007, 07:36pm)
meles sracky klidne si prijed
btw:zadny chuligan nejsem


to mas jediny stesti ze nejsi! a ty tvoje sracky otom ze sme se baniku nepostavili me dost vytocily.
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Sep 12 2007 01:46pm
Quote (Jameess @ Wed, Sep 12 2007, 08:45pm)
to mas jediny stesti ze nejsi! a ty tvoje sracky otom ze sme se baniku nepostavili me dost vytocily.


co to zas meles ? bohemka myslis ? rikam ti prijed do ostravy urcite se tu budes chytat lol

btw: nejsi punkac ? uz jsi me chtel nekdy jindy prijet zbit ne na channelu jsem se stebou hadal

This post was edited by sapier on Sep 12 2007 01:46pm
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 12 2007 01:56pm
jj prijedu jen co bude vyjezd... byl jsem tam min sezonu tak tam budu i tuhle.
nj a ty si asi strasny frajer kdyz mas adu jako obrazek ...


tohle muzem probrat klidne po PM nebudu tu spamovat...

This post was edited by Jameess on Sep 12 2007 01:58pm
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 12 2007 01:59pm
Quote (Jameess @ Wed, Sep 12 2007, 08:56pm)
jj prijedu jen co bude vyjezd... byl jsem tam min sezonu tak tam budu i tuhle.
nj a ty si asi strasny frajer kdyz mas adu jako obrazek ...


tohle muzem probrat klidne po PM nebudu tu spamovat...


stačí se podívat na fotky z toho ostravského srazu , sapier tam je a je to pořádná hrana tak bacha
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Sep 12 2007 02:40pm
Quote (Killer111 @ Wed, Sep 12 2007, 07:59pm)
stačí se podívat na fotky z toho ostravského srazu , sapier tam je  a je to pořádná hrana tak bacha


osobně já bych se klepal biggrin.gif a nevím nevím jamesek smile.gif) baniček tje něco jak nebe a dudy ne? biggrin.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 12 2007 02:46pm
Quote (Lua @ Wed, Sep 12 2007, 09:40pm)
osobně já bych se klepal biggrin.gif a nevím nevím jamesek smile.gif) baniček tje něco jak nebe a dudy ne? biggrin.gif


no ja videl voba na zivo a vsadil bych si na jamese ^^ i kdyby mel banicek pistoli biggrin.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 12 2007 02:47pm
Quote (Sobcz @ Wed, Sep 12 2007, 09:46pm)
no ja videl voba na zivo a vsadil bych si na jamese ^^ i kdyby mel banicek pistoli biggrin.gif


looooool

to bylo vtipný biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1131415161724Next
Add Reply New Topic New Poll