d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Lineage2 > ta hra si zaslouzi vlastni tema
Prev1121314151625Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,465
Joined: Jan 27 2005
Gold: 20,902.18
Sep 29 2007 11:36am
tak uz mi to jede, zatim jsem v prvni vesnici, lvl 5 a rozkoukavam se co dal, doufam, ze me nekdo hned nesejme...
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Sep 29 2007 11:40am
pecko, ty už nehraješ dia? sad.gif
Member
Posts: 7,465
Joined: Jan 27 2005
Gold: 20,902.18
Sep 29 2007 11:52am
Quote (Esantin @ Sat, 29 Sep 2007, 19:40)
pecko, ty už nehraješ dia? sad.gif


ale hraju, jen to zkouším co to je zač, dia hrat neprestanu biggrin.gif
Member
Posts: 7,465
Joined: Jan 27 2005
Gold: 20,902.18
Sep 30 2007 04:56am
poraďte pls, je někde stránka, kde se můžu dozvědět jaké skilly se můžu naučit na vyšších lvlech a jak to vůbec funguje s rozvojem postavy,
abych neinvestoval body do zbytečných kouzel apod.

a taky co se vyplatí si sehnat pro human mystica na začátek, jestli má smysl utrácet peníze v obchodě za lepší vybavení, nebo šetřit na něco gosu
Member
Posts: 3,559
Joined: Mar 2 2006
Gold: 57.00
Sep 30 2007 06:44am
Neco gosu stoji niekolko desiatok/stoviek mega,takze na to mas este cas smile.gif ...
A tie skilly...Vono na tych low lvl je to viac-menej jedno,kedze nemas na vyber mrtemrtmrte spellov,ale tak davaj Wind Strike a Ice Bolt,to su pre teba teraz hlavne spelly a hlavne si v Grocery shope kup tzv "SpiritShot",lepsie su ale "Blessed Spiritshot" ...Mrte dobra vec ...
A dalsie smile.gif ...V meste najdi NPC s nazvom Newbie Guide,tam vyhladaj volbu support magic...Da ti to na hodinu podporne skilly,doooost to pomaha ...Do lvl 20 ti tie skilly pribudaju,medzi 20-25 zasa ubudaju a ptm az do konca hry ich mat mozes iba od inych ludi,ale na start je to veeelmi dobra vec,hodne pomoze...
Member
Posts: 7,465
Joined: Jan 27 2005
Gold: 20,902.18
Sep 30 2007 07:17am
co to sou ty spirit shots?
Member
Posts: 6,530
Joined: Apr 15 2005
Gold: 109,229.00
Sep 30 2007 07:42am
Quote (Peckoslav @ Sun, Sep 30 2007, 03:17pm)
co to sou ty spirit shots?


budes s tim davat vetsi pecky a rychleji kouzlit
Member
Posts: 7,084
Joined: Mar 14 2005
Gold: 1,876.00
Oct 8 2007 12:55pm
Uz dlouho nedal nikdo bump...



Moment, kdy padl baium diky nasi ally. Sice jsem ho chtel dat uz vcera jen s mym klanem, ale bohuzel nemel respawn jeste... takze jsme do toi13 vybehli a cekali zbytecne.
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Oct 8 2007 02:32pm
cg tam som ece nebou biggrin.gif
Member
Posts: 7,084
Joined: Mar 14 2005
Gold: 1,876.00
Oct 8 2007 04:29pm
Tady jsme bojovali o toi13 respawn nez jsme sli k baiumovi:
http://img227.imageshack.us/img227/7296/toi13pu1.jpg

1vs6:
http://img227.imageshack.us/img227/552/pvp1of4.jpg

pvp dvou hero na nobless portu toi13, povedl se anchor v hezky moment :>
http://img215.imageshack.us/img215/7474/herobattlexr9.jpg
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1121314151625Next
Closed New Topic New Poll