Quote (FF-speed @ Sun, 12 Aug 2007, 14:03)
Quote (M0f0 @ Sun, 12 Aug 2007, 11:56)
Quote (FF-speed @ Sun, 12 Aug 2007, 13:54)
Quote (M0f0 @ Sun, 12 Aug 2007, 11:50)
měl bys chodit i jinam než na donor forum

kam? sem?

ne dik, to mi vazne nestoji za to...
samo ti to schvaluju , já jen že sem od tebe dlouho neviděl jiný příspěvěk než se chvíli řped tím objevil an donor foru

nevsimol som si ze by som sa tu niecim chvalil, minimum ludi odtialto tam ma pristup tak ked tam alebo kdekolvek inde na tejto sajte nieco najdem, tak to sem postnem, nech sa aj ostani zabavia/dozvedia nieco zaujimave o D2/jsp. inak to tu v poslednej dobe stoji za naozaj velke hovno
Quote (FF-speed @ Sun, 12 Aug 2007, 15:18)
každý winner loterie je locked z důvodů aby ho checkli ..... když nic neprovedl odemnkou ho ... jeslti ano ... bede locked
edit : Btw to mám z donor fora -,-

tak to mas spatne, kazdeho vyhercu prescanuju, ci to neni multi a nesnazi sa takto "prat" fgs, a kedze je locked to uz znamena ze na jeho ip je aj nejaky druhy acc, takze mal smolu. tak isto by som ju mal aj ja, kedze mam wi-fi a som v podstate v ethernete a vsetky kompy mojho "uzasneho" providera idu von cez jeden jediny, ktory je naozaj v internete a tym padom mame vsetci jednu spolocnu ip