d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Help Topic > kto by atm potreboval pomoct v hre ap
Prev1121314151625Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,010
Joined: Oct 14 2005
Gold: 26.00
Aug 25 2007 11:26am
Quote (Karbec @ Sat, 25 Aug 2007, 19:20)
lidi na uber exp? i hammery


sc/hc l/nl? hmm?

scnl necro/hammer + leecher

This post was edited by melcz on Aug 25 2007 11:29am
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Aug 25 2007 11:27am
Quote (Jameess @ Sat, Aug 25 2007, 12:08pm)
Lidi jakou byste daly vybavu Druidovi Werewolf ( fury ) na HC ?


eth 3sox tomba highlorda,jalals,forti,gore,bk5,raven,verdungo a drakuly asi
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 25 2007 11:28am
Quote (melcz @ Sat, 25 Aug 2007, 19:26)
Quote (Karbec @ Sat, 25 Aug 2007, 19:20)
lidi na uber exp? i hammery


sc/hc l/nl? hmm?

scnl nero/hammer + leecher


ahh sry Eu ScL
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 26 2007 10:47am
mam problem že když si nasadim eni pomocí falled cs tak v pohodě nasadím všechny itemy, ale když leavnu a znovu se připojim tak mam eni červenou (nefunkční) a ještě nějaký itemy? je divný že donedávna mi to v pohodě fungovalo, ale teď se to nějak podělalo

e. už se to zas dalo nějak dohromady, ale nevíte čim to mohlo být?

This post was edited by Esantin on Aug 26 2007 10:49am
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Aug 26 2007 10:48am
Quote (Esantin @ Sun, Aug 26 2007, 04:47pm)
mam problem že když si nasadim eni pomocí falled cs tak v pohodě
nasadím všechny itemy, ale když leavnu a znovu se připojim tak mam eni
červenou (nefunkční) a ještě nějaký itemy? je divný že donedávna mi to
v pohodě fungovalo, ale teď se to nějak podělalo


me to takhle blblo vzdycky...musel sem si nasazovat hru co hru prsteny +20str abych mel to eni:-/
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 146,390.88
Aug 26 2007 11:26am
Quote (Esantin @ Sun, Aug 26 2007, 04:47pm)
mam problem že když si nasadim eni pomocí falled cs tak v pohodě nasadím všechny itemy, ale když leavnu a znovu se připojim tak mam eni červenou (nefunkční) a ještě nějaký itemy? je divný že donedávna mi to v pohodě fungovalo, ale teď se to nějak podělalo

e. už se to zas dalo nějak dohromady, ale nevíte čim to mohlo být?



mas nejakou vec, kterou pridava +strg , abys mohl nosit eni. A tuhle vecicku jsi napr omylem dal pryc proto mas pak cervenou eni
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Aug 26 2007 11:27am
Quote (killercz @ Sat, Aug 25 2007, 05:27pm)
Quote (Jameess @ Sat, Aug 25 2007, 12:08pm)
Lidi jakou byste daly vybavu Druidovi Werewolf ( fury ) na HC ?


eth 3sox tomba highlorda,jalals,forti,gore,bk5,raven,verdungo a drakuly asi


a co za jewely ci runy do toho tomba ???
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Aug 26 2007 11:29am
Quote (Jameess @ Sun, Aug 26 2007, 05:27pm)
Quote (killercz @ Sat, Aug 25 2007, 05:27pm)
Quote (Jameess @ Sat, Aug 25 2007, 12:08pm)
Lidi jakou byste daly vybavu Druidovi Werewolf ( fury ) na HC ?


eth 3sox tomba highlorda,jalals,forti,gore,bk5,raven,verdungo a drakuly asi


a co za jewely ci runy do toho tomba ???


40/15 zod 40/15
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Aug 27 2007 01:32am
Quote (Esantin @ Sun, Aug 26 2007, 04:47pm)
mam problem že když si nasadim eni pomocí falled cs tak v pohodě nasadím všechny itemy, ale když leavnu a znovu se připojim tak mam eni červenou (nefunkční) a ještě nějaký itemy? je divný že donedávna mi to v pohodě fungovalo, ale teď se to nějak podělalo

e. už se to zas dalo nějak dohromady, ale nevíte čim to mohlo být?


Spravi se to i lvlem (cim vyssi lvl, tim vice str eni pridava)
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 146,390.88
Aug 27 2007 01:50am
Quote (Leri @ Mon, Aug 27 2007, 07:32am)
Quote (Esantin @ Sun, Aug 26 2007, 04:47pm)
mam problem že když si nasadim eni pomocí falled cs tak v pohodě nasadím všechny itemy, ale když leavnu a znovu se připojim tak mam eni červenou (nefunkční) a ještě nějaký itemy? je divný že donedávna mi to v pohodě fungovalo, ale teď se to nějak podělalo

e. už se to zas dalo nějak dohromady, ale nevíte čim to mohlo být?


Spravi se to i lvlem (cim vyssi lvl, tim vice str eni pridava)


to by pak nemel cervenou eni smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1121314151625Next
Closed New Topic New Poll