d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Vtipy (jokes) > Vtipy (jokes) -> Vtipy, obrazky, videa..
Prev1121314151625Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold: 2,192.00
Jun 23 2007 04:57am
Quote (fifky-OVA @ Sat, 23 Jun 2007, 12:48)
Quote (dessa5 @ Sat, Jun 23 2007, 10:47am)
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 12:39)
Quote (fifky-OVA @ Sat, 23 Jun 2007, 12:35)
http://www.petrbartos.cz/kelnerova.WAV        Gosu rozhovor biggrin.gif


ROFL rofl.gif

tak to zkusim, az zas vypnou elektriku smile.gif


kapku hysterka, ne?


njn ale jestli to jeji dite melo fakt zapal plic tak se ji nedivim..


tak ho má vzít do nemocnice biggrin.gif byla by tam hned, když na centrále vodáren je za minutu biggrin.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 23 2007 04:58am
Quote (dessa5 @ Sat, Jun 23 2007, 10:57am)
Quote (fifky-OVA @ Sat, 23 Jun 2007, 12:48)
Quote (dessa5 @ Sat, Jun 23 2007, 10:47am)
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 12:39)
Quote (fifky-OVA @ Sat, 23 Jun 2007, 12:35)
http://www.petrbartos.cz/kelnerova.WAV        Gosu rozhovor biggrin.gif


ROFL rofl.gif

tak to zkusim, az zas vypnou elektriku smile.gif


kapku hysterka, ne?


njn ale jestli to jeji dite melo fakt zapal plic tak se ji nedivim..


tak ho má vzít do nemocnice biggrin.gif byla by tam hned, když na centrále vodáren je za minutu biggrin.gif


tj taky pravda mno biggrin.gif
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 23 2007 05:02am
ne, co v nemocnici ? vzdyt potrebuje zabal do prdele ..
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 23 2007 05:43am
Quote (CarodeJ @ Sat, Jun 23 2007, 11:02am)
ne, co v nemocnici ? vzdyt potrebuje zabal do prdele ..


Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold: 2,192.00
Jun 23 2007 05:46am
Quote (Runn3r @ Sat, 23 Jun 2007, 13:43)
Quote (CarodeJ @ Sat, Jun 23 2007, 11:02am)
ne, co v nemocnici ? vzdyt potrebuje zabal do prdele ..


Vlak vjede do tunelu a ze tmy se ozve dívčí hlas:
"Dejte tu ruku pryč, joooo?! Ne, vy ne, vy!"
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 23 2007 05:47am
Quote (dessa5 @ Sat, 23 Jun 2007, 13:46)
Quote (Runn3r @ Sat, 23 Jun 2007, 13:43)
Quote (CarodeJ @ Sat, Jun 23 2007, 11:02am)
ne, co v nemocnici ? vzdyt potrebuje zabal do prdele ..


Vlak vjede do tunelu a ze tmy se ozve dívčí hlas:
"Dejte tu ruku pryč, joooo?! Ne, vy ne, vy!"


tj ze zivota ? smile.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 23 2007 05:49am
Quote (CarodeJ @ Sat, Jun 23 2007, 11:47am)
Quote (dessa5 @ Sat, 23 Jun 2007, 13:46)
Quote (Runn3r @ Sat, 23 Jun 2007, 13:43)
Quote (CarodeJ @ Sat, Jun 23 2007, 11:02am)
ne, co v nemocnici ? vzdyt potrebuje zabal do prdele ..


Vlak vjede do tunelu a ze tmy se ozve dívčí hlas:
"Dejte tu ruku pryč, joooo?! Ne, vy ne, vy!"


tj ze zivota ? smile.gif


hh smile.gif
Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold: 2,192.00
Jun 23 2007 05:50am
Quote (Runn3r @ Sat, 23 Jun 2007, 13:49)
Quote (CarodeJ @ Sat, Jun 23 2007, 11:47am)
Quote (dessa5 @ Sat, 23 Jun 2007, 13:46)
Quote (Runn3r @ Sat, 23 Jun 2007, 13:43)
Quote (CarodeJ @ Sat, Jun 23 2007, 11:02am)
ne, co v nemocnici ? vzdyt potrebuje zabal do prdele ..


Vlak vjede do tunelu a ze tmy se ozve dívčí hlas:
"Dejte tu ruku pryč, joooo?! Ne, vy ne, vy!"


tj ze zivota ? smile.gif


hh smile.gif


no bylo to v rubrice anekdoty, takze asi jo biggrin.gif
Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold: 2,192.00
Jun 23 2007 06:21am
o tohle se taky musim podělit, sry už jsem nestih edit...

Harry a jeho žena mají finanční problémy, tak se rozhodnou, že žena půjde šlapat chodník. Ona neví přesně, jak na to, tak Harry říká:
"Postav se před tenhle bar a sbal někoho. Řekni mu, že tisícovku. Kdybys něco potřebovala, budu parkovat za rohem."
Ženská si tam stoupne a do pěti minut zastaví auto a v něm chlápek:
"Za kolik?"
"Tisícovku."
"Sakra, mám jen čtyři sta."
"Počkejte chvilku..." říká ženská a běží za manželem:
"Harry, co může mít za čtyři stovky?"
"Tak leda ruční práci."
Tak ona běží zpátky a říká:
"Za čtyři stovky ti ho vyhoním rukou."
Tak ona si k němu nasedne, on rozepne kalhoty a vytáhne docela obrovskýho ptáka. Ona chvilku blbě kouká a pak říká:
"Hned jsem zpátky."
Vyběhne za manželem a povídá mu:
"Harry, nepůjčil bys tomu chlápkovi šest stovek?"
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 23 2007 06:22am
Quote (dessa5 @ Sat, Jun 23 2007, 12:21pm)
o tohle se taky musim podělit, sry už  jsem nestih edit...

Harry a jeho žena mají finanční problémy, tak se rozhodnou, že žena půjde šlapat chodník. Ona neví přesně, jak na to, tak Harry říká:
  "Postav se před tenhle bar a sbal někoho. Řekni mu, že tisícovku. Kdybys něco potřebovala, budu parkovat za rohem."
Ženská si tam stoupne a do pěti minut zastaví auto a v něm chlápek:
  "Za kolik?"
  "Tisícovku."
  "Sakra, mám jen čtyři sta."
  "Počkejte chvilku..." říká ženská a běží za manželem:
  "Harry, co může mít za čtyři stovky?"
  "Tak leda ruční práci."
Tak ona běží zpátky a říká:
  "Za čtyři stovky ti ho vyhoním rukou."
Tak ona si k němu nasedne, on rozepne kalhoty a vytáhne docela obrovskýho ptáka. Ona chvilku blbě kouká a pak říká:
  "Hned jsem zpátky."
Vyběhne za manželem a povídá mu:
  "Harry, nepůjčil bys tomu chlápkovi šest stovek?"


kurva jedna biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1121314151625Next
Closed New Topic New Poll