Quote (CarodeJ @ Mon, May 28 2007, 06:59pm)
Quote (Esantin @ Mon, May 28 2007, 06:43pm)
Quote (alda @ Mon, May 28 2007, 06:41pm)
lol lidi

ja uz mam funkcni postavu na bn ja si uz jen uzivam crafty delam a runes a vsecho mam nad miru
GIEB PLX

aji mne muzes..
Zapomen, carodejovi davam vyhradne ja