Quote (Radmag @ Sat, Feb 17 2007, 09:06pm)
Quote (fifky-OVA @ Sat, Feb 17 2007, 01:40pm)
nemam ho rad
taky te nemam rad, at si kdo si
promin ale tj mi vazne u .....

neee ja jsem to proti herovi rekl jen tak ze srandy

mam ho rad ale proste mel nekdy slabe chvile a v tu dobu bych ho nejradsi prizabil