Quote (mike32 @ Tue, Nov 11 2008, 10:58pm)
Nergale,můžeš mi prosím vysvětlit,v jakém směru mě nazyváš egoistou?Je to dost široký pojem.
Mno, to bys mel vedet ty sam prece. Napr. tvarit se, ze bot, ktery zprovoznil gheto je tvuj me prislo samo o sobe divne....Urazet se, kdyz reknu, ze tvoje ama je prumerna (v porovnani s tema co znam ani ne prumerna) me tez prijde ...ehm divne. Nic ve zlem miku...nebudu tu resit s tebou detaily preci