d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Kdo Je Nejmocnějčí Hráč Z čech A Slovenska??? > Ten Nejlepší Je Kdo??
Prev1121314151631Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Aug 3 2008 11:36am
Quote (trivis @ Sun, Aug 3 2008, 06:34pm)
popravde nazev se zmenil pouze na trivis - stredni skola verjnopravni

a jo,letos sem ji uspnesne dokoncil  smile.gif

ted mi prave probiha prijimaci rizeni k pcr,uz sem udelal psychotesty a kondicni testy,6,8. du na lekarsky vysetreni,takze sli to dopadne ok tak od zari nastupuju k policii.
ale ste envim na jakou Prahu,bud 4,nebo II...nevim este no..taky sem to zkousel na PACR ale nedostal sem se.. sad.gif
ale od policie se tam da dostal lip,takze za rok to zkusim znova,sice jen dalkove..ale nvm wink.gif


Na zkouškách na policejní akademii sem byl 9. ... ale nejdu tam .. du na práva.. todle kdybych věděl tak sem ti místo nechal biggrin.gif by se to ňák vošmelilo rofl.gif
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Aug 3 2008 11:55am
Quote (Sobcz @ Sun, Aug 3 2008, 05:36pm)
Na zkouškách na policejní akademii sem byl 9. ... ale nejdu tam .. du na práva.. todle kdybych věděl tak sem ti místo nechal biggrin.gif by se to ňák vošmelilo rofl.gif


laugh.gif

tyjo tys udelal prijimacky? respekt tam bylo lidi jak nasrano,snad pres 2000...( uchazecu)
ale vosmelit by se to asi nedalo,byl sem az 550. bohuzel no...
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Aug 3 2008 12:11pm
sobe ty seš strašná lama, dostat se na pačr a nejít tam.... FAIL Â^
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Aug 3 2008 12:18pm
Quote (trivis @ Sun, 3 Aug 2008, 18:20)
smile.gif ty znas trivis?

- vyznam to pro me ma natolik, bych si to dal do avataru.pro tebe ma zas vyznam hellraiser.tak to neres.


ja jen tak popichuju ...
kazdopadne jako polda bys nemel mit v signu vincenta s julesem
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Aug 3 2008 12:24pm
Quote (st3pix @ Sun, Aug 3 2008, 07:11pm)
sobe ty seš strašná lama, dostat se na pačr a nejít tam.... FAIL Â^


práva sou přece jen práva.. aspoň nebudu modrá hlava wink.gif i když uznávám že posílat tam dopis s tim že nenastoupim mě trochu zabolelo u srdce.. určitě to neni špatná škola.

Quote (trivis @ Sun, Aug 3 2008, 06:55pm)
laugh.gif 

tyjo tys udelal prijimacky? respekt tam bylo lidi jak nasrano,snad pres 2000...( uchazecu)
ale vosmelit by se to asi nedalo,byl sem az 550. bohuzel no...


no nepřišlo mi to z nejtěžších .. ta ajina byla fakt triviální .. tu sem dal na 100% ^^
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Aug 3 2008 12:36pm
Quote (Sobcz @ Sun, Aug 3 2008, 06:24pm)
no nepřišlo mi to z nejtěžších .. ta ajina byla fakt triviální .. tu sem dal na 100% ^^


no trivialni smile.gif jak pro koho,ajina jo tu sem mel 29 otazek ze 30ti.ale ten zbytek smile.gif jako neco sem vedel,ale neco sem fakt vyplnoval jak sportku happy.gif

Quote (pugacov @ Sun, Aug 3 2008, 06:18pm)
ja jen tak popichuju ...
kazdopadne jako polda bys nemel mit v signu vincenta s julesem


co nadelam,pulp fiction je muj nej film...smile.gif
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
Aug 3 2008 12:48pm
stejne jsem nejmocnejsi ja lidi.
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Aug 3 2008 12:56pm
Quote (Foxcompany @ Sun, Aug 3 2008, 06:48pm)
stejne jsem nejmocnejsi ja lidi.


vouch smile.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Aug 3 2008 01:00pm
Quote (Foxcompany @ Sun, Aug 3 2008, 07:48pm)
stejne jsem nejmocnejsi ja lidi.


máš mocný úsery no wink.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Aug 3 2008 01:03pm
sobe dyť ale pačr jsou taky práva a co jsem slyšel tak jakože elitní
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1121314151631Next
Closed New Topic New Poll