Quote (Sobcz @ Sun, Aug 3 2008, 06:24pm)
no nepřišlo mi to z nejtěžších .. ta ajina byla fakt triviální .. tu sem dal na 100% ^^
no trivialni

jak pro koho,ajina jo tu sem mel 29 otazek ze 30ti.ale ten zbytek

jako neco sem vedel,ale neco sem fakt vyplnoval jak sportku

Quote (pugacov @ Sun, Aug 3 2008, 06:18pm)
ja jen tak popichuju ...
kazdopadne jako polda bys nemel mit v signu vincenta s julesem
co nadelam,pulp fiction je muj nej film...