d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Fotky, Fotecky, Fota! > Navstivte A Pridejte Se ;)
Prev1121314151620Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,900
Joined: Feb 14 2006
Gold: 187.40
Apr 30 2008 02:47pm
Quote (Nipik @ Wed, Apr 30 2008, 08:28pm)
sice nevim kolik ti je ale to ze je to dneska moda se ti jenom zda stejny to bylo i v tvejch letech akorat sis to neuvedomoval wink.gif


Ozrat se nebyla nikdy moda a nikdy nebude, normalni clovek si da 2 .. 3 pivka pac mu chutnaj nebo flasku vina, kdyz mu chutna (bez kombinaci). Jakmile clovek pije vic, tak uz je to hnus a zbytecny vyhazovani penez, jelikoz jen magor muze vyhodit penize jen kvuli ozrani se. Pokud se jedna o chlapa ( asi v tvem pripade... nebo snad chlapecka ? biggrin.gif ), tak si muzes byt jistej, ze na sebe moc zenkych nenatahnes, pac zenskejm se opilci nelibej. Co se tyce zenskych, kdyz jsou opile, tak je to hnus samo o sobe, alespon z miho pohledu..

Samozrejme existuji lidi co si myslej, ze jsou opravdu drsni, kdyz zacnou vsude psat kolik ceho za jak dlouho vypili, ja bych to nazval ubozactvim nebo prasarnou...

E:
Quote (sapier @ Wed, Apr 30 2008, 08:49pm)
jehovista


ne, jen rikam, vseho moc skodi... a neni to vzdy pekne...

This post was edited by xLYNXx on Apr 30 2008 02:51pm
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Apr 30 2008 02:49pm
Quote (xLYNXx @ Wed, Apr 30 2008, 09:47pm)
Ozrat se nebyla nikdy moda a nikdy nebude, normalni clovek si da 2 .. 3 pivka pac mu chutnaj nebo flasku vina, kdyz mu chutna (bez kombinaci). Jakmile clovek pije vic, tak uz je to hnus a zbytecny vyhazovani penez, jelikoz jen magor muze vyhodit penize jen kvuli ozrani se. Pokud se jedna o chlapa ( asi v tvem pripade... nebo snad chlapecka ? biggrin.gif ), tak si muzes byt jistej, ze na sebe moc zenkych nenatahnes, pac zenskejm se opilci nelibej. Co se tyce zenskych, kdyz jsou opile, tak je to hnus samo o sobe, alespon z miho pohledu..

Samozrejme existuji lidi co si myslej, ze jsou opravdu drsni, kdyz zacnou vsude psat kolik ceho za jak dlouho vypili, ja bych to nazval ubozactvim nebo prasarnou...


jehovista
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Apr 30 2008 03:01pm
Quote (xLYNXx @ Wed, Apr 30 2008, 08:47pm)
ne, jen rikam, vseho moc skodi... a neni to vzdy pekne...


to neni o ukazovani kolik toho kdo vychlastal nebo snad jeste o zenskych jde o to aby se tu neco delo pointa toho je ze na zacatku sou flasky a pak jaaa jakosto zridenec ja uz co se tyce chlastani se zmrdam tak 1 do mesice jinač taky preferuju pivka ale nespokojim se o 2-3 nebo treba u 8-10 biggrin.gif
Member
Posts: 4,900
Joined: Feb 14 2006
Gold: 187.40
Apr 30 2008 03:08pm
Quote (Nipik @ Wed, Apr 30 2008, 09:01pm)
to neni o ukazovani kolik toho kdo vychlastal nebo snad jeste o zenskych jde o to aby se tu neco delo pointa toho je ze na zacatku sou flasky a pak jaaa jakosto zridenec ja uz co se tyce chlastani se zmrdam tak 1 do mesice jinač taky preferuju pivka ale nespokojim se o 2-3 nebo treba u 8-10 biggrin.gif


tzn, ze se striskas i tak... proste dobytek a jeste rekni, ze pijes Klasik pivo jak Hero biggrin.gif

Quote (hero_cz @ Wed, Apr 30 2008, 09:15pm)
NO DOVOL JA KLASIK NEPIJU smile.gif

PILZEN GAMBAC STAROPRAMEN STELA smile.gif


sry ten pic byl Leriho (str4) tongue.gif

This post was edited by xLYNXx on Apr 30 2008 03:20pm
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Apr 30 2008 03:12pm
Quote (xLYNXx @ Wed, Apr 30 2008, 09:08pm)
tzn, ze se striskas i tak... proste dobytek a jeste rekni, ze pijes Klasik pivo jak Hero biggrin.gif


jj striskam se jak zmrd ale to nevadi hlavne ze se vsichni zasmejem .a piji zasadne a jenom tyto druhy piva Branik,Louny,Plzen. bier.gif hned bych si sel jedno dat biggrin.gif
Member
Posts: 16,866
Joined: Nov 13 2005
Gold: 2,000.00
Apr 30 2008 03:15pm
Quote (xLYNXx @ Wed, 30 Apr 2008, 22:08)
tzn, ze se striskas i tak... proste dobytek a jeste rekni, ze pijes Klasik pivo jak Hero biggrin.gif


NO DOVOL JA KLASIK NEPIJU smile.gif

PILZEN GAMBAC STAROPRAMEN STELA smile.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 30 2008 03:24pm
Quote (xLYNXx @ Wed, Apr 30 2008, 09:47pm)
Ozrat se nebyla nikdy moda a nikdy nebude, normalni clovek si da 2 .. 3 pivka pac mu chutnaj nebo flasku vina, kdyz mu chutna (bez kombinaci). Jakmile clovek pije vic, tak uz je to hnus a zbytecny vyhazovani penez, jelikoz jen magor muze vyhodit penize jen kvuli ozrani se. Pokud se jedna o chlapa ( asi v tvem pripade... nebo snad chlapecka ? biggrin.gif ), tak si muzes byt jistej, ze na sebe moc zenkych nenatahnes, pac zenskejm se opilci nelibej. Co se tyce zenskych, kdyz jsou opile, tak je to hnus samo o sobe, alespon z miho pohledu..

Samozrejme existuji lidi co si myslej, ze jsou opravdu drsni, kdyz zacnou vsude psat kolik ceho za jak dlouho vypili, ja bych to nazval ubozactvim nebo prasarnou...


1. miluju tvoji gramatiku
2. to ze nebudes pit tobe u zenskejch nepomuze -.-
3. myslim ze si spravne nepochopil vo cem to vozrani nekdy je ^^
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Apr 30 2008 03:25pm
Quote (Sobcz @ Wed, Apr 30 2008, 09:24pm)
1. miluju tvoji gramatiku
2. to ze nebudes pit tobe u zenskejch nepomuze -.-
3. myslim ze si spravne nepochopil vo cem to vozrani nekdy je ^^


kurva lip si to rict nemoch mas odeme 1 s * ^^
Member
Posts: 4,900
Joined: Feb 14 2006
Gold: 187.40
Apr 30 2008 03:30pm
Quote (Sobcz @ Wed, Apr 30 2008, 09:24pm)
1. miluju tvoji gramatiku
2. to ze nebudes pit tobe u zenskejch nepomuze -.-
3. myslim ze si spravne nepochopil vo cem to vozrani nekdy je ^^


1) co se ti nelibi na moji gramatice ? tongue.gif
2) urcite vypadam lip nez ty
3) ozrani je o nicem, u tebe je to jine, ty chlastas z neuveditelnych duvodu ..
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 30 2008 03:31pm
Quote (xLYNXx @ Wed, Apr 30 2008, 10:30pm)
1) co se ti nelibi na moji gramatice ? tongue.gif
2) urcite vypadam lip nez ty
3) ozrani je o nicem, u tebe je to jine, ty chlastas z neuveditelnych duvodu ..


a ty si povrchní člověk ^^
PS: a navic hnusnej rofl.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1121314151620Next
Add Reply New Topic New Poll