Quote (ghetofu @ Tue, Mar 11 2008, 06:13pm)
Hele odstěhuj se do Afriky at poznas pravy nigga...treba te potom prejdou bohati raperi..
ps : Stejne nikdy nebudes cernej tak si na nej nehrej a bud hrdej ze jsi CECH.
jak to vis? kdyz Jackson je skoro bilej, proc by karbec za par let nemohl byt cernej nigga?
a uz ho konecne nech... jestli se Ti nelibi co pise atd, tak nereaguj na kazdej jeho post...
jinak si mylsim, ze to karbece za nejaky ten rok prejde, ja taky rok poslouchal hip-hop, sice jen ceskej ale upustil jsem od nej, pac reggae a ska>>>
This post was edited by Sentinel4 on Mar 11 2008 03:54pm