d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Rate Some Sigs ( Ohodnotte Podpisy-signatures ) > self made ;>
Prev1121314151618Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Mar 11 2008 11:21am
Quote (Karbec @ Tue, Mar 11 2008, 04:52pm)
up & new one))
negr co?


to jsi taky Ty na te sign?
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Mar 11 2008 12:11pm
Quote (Sentinel4 @ Tue, 11 Mar 2008, 19:21)
to jsi taky Ty na te sign?


jj
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Mar 11 2008 12:13pm
Quote (Karbec @ Tue, Mar 11 2008, 07:11pm)
jj


Hele odstěhuj se do Afriky at poznas pravy nigga...treba te potom prejdou bohati raperi..

ps : Stejne nikdy nebudes cernej tak si na nej nehrej a bud hrdej ze jsi CECH.
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Mar 11 2008 12:42pm
Quote (ghetofu @ Tue, 11 Mar 2008, 20:13)
Hele odstěhuj se do Afriky at poznas pravy nigga...treba te potom prejdou bohati raperi..

ps : Stejne nikdy nebudes cernej tak si na nej nehrej a bud hrdej ze jsi CECH.


nemuzu mit rapera kteryho posloucham v sigu?..
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Mar 11 2008 12:56pm
Quote (Karbec @ Tue, 11 Mar 2008, 19:42)
nemuzu mit reapera kteryho posloucham v sigu?..


ale ty nemas reapera ktereho navic ani neposlouchas v sigu wink.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Mar 11 2008 01:00pm
Quote (MrReaper @ Tue, 11 Mar 2008, 20:56)
ale ty nemas reapera ktereho navic ani neposlouchas v sigu wink.gif


jsem koukal jestli jsem to opravdu nenapsal wink.gif

This post was edited by Karbec on Mar 11 2008 01:00pm
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Mar 11 2008 03:53pm
Quote (ghetofu @ Tue, Mar 11 2008, 06:13pm)
Hele odstěhuj se do Afriky at poznas pravy nigga...treba te potom prejdou bohati raperi..

ps : Stejne nikdy nebudes cernej tak si na nej nehrej a bud hrdej ze jsi CECH.


jak to vis? kdyz Jackson je skoro bilej, proc by karbec za par let nemohl byt cernej nigga?

a uz ho konecne nech... jestli se Ti nelibi co pise atd, tak nereaguj na kazdej jeho post...

jinak si mylsim, ze to karbece za nejaky ten rok prejde, ja taky rok poslouchal hip-hop, sice jen ceskej ale upustil jsem od nej, pac reggae a ska>>>

This post was edited by Sentinel4 on Mar 11 2008 03:54pm
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,695.88
Mar 11 2008 04:22pm
ja porad nechapu, jak muzete poslouchat hip hopy, techna, ska .... samy tuc tuc tuc a kyvate hlavou sem a tam biggrin.gif

btw, ohodnotte mych 7 signu!
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Mar 11 2008 04:25pm
Quote (undead_lord @ Tue, Mar 11 2008, 11:22pm)
ja porad nechapu, jak muzete poslouchat hip hopy, techna, ska .... samy tuc tuc tuc a kyvate hlavou sem a tam biggrin.gif

btw, ohodnotte mych 7 signu!


all crap .... a vouch hip hop .. a jen tak pro informaci .. od kdy je ska samy tuc tuc ? si to asi nikdy neslysel co ? biggrin.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Mar 11 2008 05:49pm
Quote (Sentinel4 @ Tue, Mar 11 2008, 10:53pm)
jak to vis? kdyz Jackson je skoro bilej, proc by karbec za par let nemohl byt cernej nigga?

a uz ho konecne nech... jestli se Ti nelibi co pise atd, tak nereaguj na kazdej jeho post...

jinak si mylsim, ze to karbece za nejaky ten rok prejde, ja taky rok poslouchal hip-hop, sice jen ceskej ale upustil jsem od nej, pac reggae a ska>>>


hele frajere ...radsi na me ty nereaguj..a bez zkusit demophobii..
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1121314151618Next
Closed New Topic New Poll