Quote (Peckoslav @ Sat, Sep 29 2007, 06:28pm)
oki, takze ptam jako absolutni lama, o co v te hre jde?
co znamenaji vsechny ty zkratky apod.
co bych mel jako newbie vedet a znat

No zaprve vyber si dobre postavu s kterou chces hrat, to je nejdulezitejsi.
Doporucuji vybrat si human - mystic. Objevis se v klastere na Talking Islandu, dojdes do mesta, po ceste vymlatis par oblud. Pak z mesta vyjdes na sever, vymlatis zase par oblud, klidne az do 20lvlu. To by pro zacatek stacilo, nejlepe pokud ve hre napises PM "tebi nebo nekdo podobny, nejdriv ale az tak na 12-15+ lvlu, at se rozkoukas.