d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Lineage2 > ta hra si zaslouzi vlastni tema
Prev1111213141525Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Sep 29 2007 02:57am
Quote (otko @ Sat, Sep 29 2007, 09:20am)
hrame na www.gamepark.cz

je to neofic server cize zadarmo ale hra tam kopa ludi

v priemere tak 1200 naraz...aj viac


1500+ a je dobra atmosfera smile.gif vsetko cz / svk
Member
Posts: 7,465
Joined: Jan 27 2005
Gold: 20,902.18
Sep 29 2007 06:00am
díky za tipy, už to stahuju

btw. byl by tu nějaký dobrák, který by měl čas, chuť a hlavně VELKOU DÁVKU TRPĚLIVOSTI trochu mě zasvětit do téhle hry?
Zatím jsem jen pochopil, že se jedná o rpg kde můžete dělat skoro všechno co vás napadne wink.gif
Díky, případně mi napište tady PMku
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Sep 29 2007 06:13am
Quote (Peckoslav @ Sat, Sep 29 2007, 01:00pm)
díky za tipy, už to stahuju

btw. byl by tu nějaký dobrák, který by měl čas, chuť a hlavně VELKOU DÁVKU TRPĚLIVOSTI trochu mě zasvětit do téhle hry?
Zatím jsem jen pochopil, že se jedná o rpg kde můžete dělat skoro všechno co vás napadne wink.gif
Díky, případně mi napište tady PMku


pytaj sa tu, kvoli tomu je tu tento topic
Member
Posts: 7,465
Joined: Jan 27 2005
Gold: 20,902.18
Sep 29 2007 06:28am
Quote (Dieoncommand @ Sat, 29 Sep 2007, 14:13)
pytaj sa tu, kvoli tomu je tu tento topic


oki, takze ptam jako absolutni lama, o co v te hre jde?
co znamenaji vsechny ty zkratky apod.
co bych mel jako newbie vedet a znat wink.gif
Member
Posts: 7,084
Joined: Mar 14 2005
Gold: 1,876.00
Sep 29 2007 06:46am
Quote (Peckoslav @ Sat, Sep 29 2007, 06:28pm)
oki, takze ptam jako absolutni lama, o co v te hre jde?
co znamenaji vsechny ty zkratky apod.
co bych mel jako newbie vedet a znat wink.gif


No zaprve vyber si dobre postavu s kterou chces hrat, to je nejdulezitejsi.
Doporucuji vybrat si human - mystic. Objevis se v klastere na Talking Islandu, dojdes do mesta, po ceste vymlatis par oblud. Pak z mesta vyjdes na sever, vymlatis zase par oblud, klidne az do 20lvlu. To by pro zacatek stacilo, nejlepe pokud ve hre napises PM "tebi nebo nekdo podobny, nejdriv ale az tak na 12-15+ lvlu, at se rozkoukas.
Member
Posts: 3,559
Joined: Mar 2 2006
Gold: 57.00
Sep 29 2007 06:49am
Vcelku fajn je pustit stranku www.l2cz.eu a zaradom si citat vsetko okrem Qeustov,na tie budes mat cas,ked zacnes hrat...
Nacitat si ako si vyberes povolanie,ako hras,ako ziskas klan,co su to katakmoby a tak ...
Proste lozit p otej stranke a citat,je fakt dobre spravena a je tam toho veeelmi vela...
Member
Posts: 7,465
Joined: Jan 27 2005
Gold: 20,902.18
Sep 29 2007 09:56am
před chvílí jsem to nainstaloval, smazal adr. system a nakopíroval ten správný a pustil jsem to a teď to tahá nějaké mraky souborů ze serveru, je to ok, nebo je něco špatně?
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Sep 29 2007 10:16am
Quote (Peckoslav @ Sat, 29 Sep 2007, 16:56)
před chvílí jsem to nainstaloval, smazal adr. system a nakopíroval ten správný a pustil jsem to a teď to tahá nějaké mraky souborů ze serveru, je to ok, nebo je něco špatně?


no si to pokaslal

ked tak sa musis zaregistrovat aj na gp.cz a stahnut si klienta a cez to to spustat

alebo spustat cez system/l2.exe

a najprv si musis vytvorit konto tu http://gameparkl2.no-ip.org/
Member
Posts: 7,465
Joined: Jan 27 2005
Gold: 20,902.18
Sep 29 2007 10:22am
Quote (otko @ Sat, 29 Sep 2007, 18:16)
no si to pokaslal

ked tak sa musis zaregistrovat aj na gp.cz a stahnut si klienta a cez to to spustat

alebo spustat cez system/l2.exe

a najprv si musis vytvorit konto tu http://gameparkl2.no-ip.org/


hmm, tak jdu uninstal a pak cele znovu, snad to pujde...
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Sep 29 2007 10:52am
Quote (Peckoslav @ Sat, Sep 29 2007, 05:22pm)
hmm, tak jdu uninstal a pak cele znovu, snad to pujde...


nesmies to pustat cez desktop ikonku.. ale cez aplikaciu zo systemu ktory stiahnes z Gameparku. Ked spustis ikonu hned po instalacii, zapne sa updater a to je blbe
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1111213141525Next
Closed New Topic New Poll