[QUOTE=Josefista,Tue, 21 Aug 2007, 15:27][QUOTE=FF-speed,Sat, Aug 18 2007, 09:30pm][QUOTE=undead_lord,Sat, 18 Aug 2007, 21:25][QUOTE=FF-speed,Sat, Aug 18 2007, 09:05pm][QUOTE=Karbec,Sat, 18 Aug 2007, 20:16]Cg rainbow orbie .. kup mi taky![/QUOTE]
thanks ^^ .... nekoupím
ale ty mě utvoř oranžový banner

něco ve stylu sigu
platím dobře ^^[/QUOTE]
tady:

omg unlu díky ![/QUOTE]

gz
BTW co rikate na muj novy ava? fallout ftw[/QUOTE]
mno jako ava se mi moc nelíbí

sry
ale fallout 1&2 gozu hry