Quote (Lua @ Mon, 25 Jun 2007, 22:27)
pche jako jedinej sem to rikal ze to bude v noci z 25.6 na 26.6 pche njn

zase pravda
Nejsi jedinej.
edit: vy jste ale casomerici.... Pacific byl vzdy -8 pokud ja si pamatuju, cili to znamena ze rozdil je 9 hodin, tzn ze ve 3.00 ma oficialne probehnout reset, takze pokud to posunuli uz o 20minut.. tak za 15min by mel byt realm up
This post was edited by unknown_spirit on Jun 25 2007 06:25pm