d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Srazu Gayu V Praze > v patek
Prev1111213
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Apr 16 2007 10:25am
Quote (Killer111 @ Mon, Apr 16 2007, 02:23pm)
Pokud se 5 nebo 6 lidi zavazne domluvi (tim myslim ze uz to z druheho
dne odlozili), tak mi prijde naprosta kokotina aby na sraz prisel jeden
clovek, aniz by ostatni nedali vedet ze se na to vyserou. Sorry panove
ale s vama bych nikam nesel , protoze vidim 100% spoleh ...

edit: jedine ze Zerem heart.gif


O prazdninach neco skutime, bude to domlouvat vidlak , tak to za neco bude stat ! :-)
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 16 2007 12:51pm
Quote (z3r0. @ Mon, Apr 16 2007, 05:25pm)
Quote (Killer111 @ Mon, Apr 16 2007, 02:23pm)
Pokud se 5 nebo 6 lidi zavazne domluvi (tim myslim ze uz to z druheho
dne odlozili), tak mi prijde naprosta kokotina aby na sraz prisel jeden
clovek, aniz by ostatni nedali vedet ze se na to vyserou. Sorry panove
ale s vama bych nikam nesel , protoze vidim 100% spoleh ...

edit: jedine ze Zerem heart.gif


O prazdninach neco skutime, bude to domlouvat vidlak , tak to za neco bude stat ! :-)


na hromadne akce mrdam, udelame sjezd nejlepsich kamaradu smile.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Apr 16 2007 12:52pm
sraz gayu nevišel .... zorganizujeme proto sraz lesbièek ........ to by mohlo zabrat
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1111213
Add Reply New Topic New Poll