Quote (Killer111 @ Mon, Apr 16 2007, 02:23pm)
Pokud se 5 nebo 6 lidi zavazne domluvi (tim myslim ze uz to z druheho
dne odlozili), tak mi prijde naprosta kokotina aby na sraz prisel jeden
clovek, aniz by ostatni nedali vedet ze se na to vyserou. Sorry panove
ale s vama bych nikam nesel , protoze vidim 100% spoleh ...
edit: jedine ze Zerem

O prazdninach neco skutime, bude to domlouvat vidlak , tak to za neco bude stat ! :-)