d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > ÄŒeské a Slovenské > Vas Nazor Na Nabozenstvi ? > jen pro neplzeòáky (sou na to moc gozu)
Prev1111213
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 17 2007 03:02am
Quote (sapier @ Mon, Apr 16 2007, 08:01pm)
Quote (Lua @ Mon, Apr 16 2007, 07:18pm)
Quote (dessa5 @ Mon, Apr 16 2007, 05:35pm)
Quote (Lua @ Wed, Apr 11 2007, 04:30pm)
Quote (z3r0. @ Wed, Apr 11 2007, 02:53pm)
Lua nejak si prestoupil na jinny pristup tveho vyjadrovani, GZ!

Uz tam je i neco co se da cist, ale stale se zde jevii prvky ze ti to neni az tak prirozene. Nic si z toho nedelej, je zde takovych lidi vic.


no beru to jak kompliment ikdyž se mi to neják nepáèí biggrin.gif
a stìma lidma máš pravdu tongue.gif na tom jsme se shodli s Dalim vìtší èást tvoøí ti co mìli pøipomínky na mùj úèet jmenovat je nebudu
btw takový menší dotaz to jak si tu psal nìco o tom at mì nechaj bejt bylo opravdu èi ironie
já to teda pøedtim pochopil jako ironii wink.gif


jen pro neplzeòáky (sou na to moc gozu)

co sem máš co psát, luáku? biggrin.gif


kri dessíku smile.gif pomlè nebo se stavim na d2 tì vyklepat tongue.gif



tohle patri do jokes


This post was edited by fifky-OVA on Apr 17 2007 03:02am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1111213
Add Reply New Topic New Poll