d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Omgf Your Account Has Been Locked :( > Doprdele Co To?
Prev1111213141535Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 949
Joined: Sep 27 2008
Gold: 2.40
Nov 11 2008 04:53pm
Totalni vyprodej torchu. Kdyby nekdo chtel koupit nejaky random torch tak napiste. to kde je mam jsou jedine acc kde nemam ban a mam jich 25 :-D
Member
Posts: 13,329
Joined: Dec 21 2007
Gold: 46,901.85
Nov 11 2008 04:53pm
Quote (mike32 @ Tue, Nov 11 2008, 10:48pm)
Přátele končím z dia,když si na mě někdy vzpomenete,vzpomínejte na mě prosím v dobrém


Ahoj Miku, budes me OPRAVDU chybet....Za celou dobu co hraji, jsem nepotkal vetsiho egoistu nez jsi ty. Skoda jen, ze jsi zustal u slov a nebyl schopny udelat ten tvuj nepremozitelny pvp char biggrin.gif
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Nov 11 2008 04:54pm
Quote (Boruvka_01 @ Tue, Nov 11 2008, 11:50pm)
a nebo sobecke a posmivajici se lidi...


Ehm promin ale jak muzes zrovna ty vedet ze jsem sobecka? Nekterym lidem (oni vi o kom mluvim) bych dala prvni posledni... Ale,.. hh.. ne vsem tongue.gif biggrin.gif

Heh pekne nergalku biggrin.gif

This post was edited by Enigmma on Nov 11 2008 04:54pm
Member
Posts: 5,427
Joined: Sep 23 2007
Gold: 96.86
Nov 11 2008 04:54pm
Quote (Nergalka @ Wed, 12 Nov 2008, 00:53)
Ahoj Miku, budes me OPRAVDU chybet....Za celou dobu co hraji, jsem nepotkal vetsiho egoistu nez jsi ty. Skoda jen, ze jsi zustal u slov a nebyl schopny udelat ten tvuj nepremozitelny pvp char biggrin.gif


Az na to ze on uz ho mel, jen ho expil ale dostal ban tak dont cry plx
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Nov 11 2008 04:55pm
dejte mi nekdo naky fg zkusim stesti raffke fast pls
Member
Posts: 13,329
Joined: Dec 21 2007
Gold: 46,901.85
Nov 11 2008 04:56pm
Quote (KoaCWizzz @ Tue, Nov 11 2008, 10:54pm)
Az na to ze on uz ho mel, jen ho expil ale dostal ban tak dont cry plx


Vse vim Lado, neboj, jsem moc dobre informovan, mozna lepe nez si myslis smile.gif Ale slzu si asi utru ...
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Nov 11 2008 04:56pm
Quote (hero_cz @ Tue, Nov 11 2008, 10:55pm)
dejte mi nekdo naky fg zkusim stesti raffke fast pls


šak máš trusted lvl service tak někomu naexpi char a máš to ...
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Nov 11 2008 04:56pm
Quote (Nergalka @ Tue, Nov 11 2008, 11:56pm)
Vse vim Lado, neboj, jsem moc dobre informovan, mozna lepe nez si myslis smile.gif Ale slzu si asi utru ...


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif tak to jsme na tom asi stejne tongue.gif
Member
Posts: 14
Joined: Aug 3 2008
Gold: 0.00
Nov 11 2008 04:58pm
Nergale,můžeš mi prosím vysvětlit,v jakém směru mě nazyváš egoistou?Je to dost široký pojem.
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Nov 11 2008 04:59pm
diky a drzte palce za chvili bude slosovani!!!!!!!!!
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1111213141535Next
Add Reply New Topic New Poll