Quote (mike32 @ Tue, Nov 11 2008, 10:48pm)
Přátele končím z dia,když si na mě někdy vzpomenete,vzpomínejte na mě prosím v dobrém
Ahoj Miku, budes me OPRAVDU chybet....Za celou dobu co hraji, jsem nepotkal vetsiho egoistu nez jsi ty. Skoda jen, ze jsi zustal u slov a nebyl schopny udelat ten tvuj nepremozitelny pvp char