d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Problemy V Čr > Prosím Bez Spamu
Prev1111213141517Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 29 2008 07:11am
Quote (Sentinel4 @ Mon, Sep 29 2008, 12:26pm)
ted me napadlo, jak by jsi na svsechny zavrel za tu zed zil by jsi venku jen se svoji bilou rasou.


Tak proc si nekoupis velkej pozemek, treba jeste s kamradama a svoji ridinou, kterou pred tim vsim svinstvem (nami) chces chranit a nepostavis tam velkou zed, ucel to splni uplne stejne.




jak jsem rekl, znam nekolik pripadu, kdy jsou nackove ve vezeni za prodej drog. s temi by jsi udelal co?


stim prodejem drog to vim biggrin.gif a dokonce vim ze i par jedincu je uziva... ale ja se nehlasim nejaky skupine, ja mam svuj nazor
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Sep 29 2008 07:17am
Quote (Jameess @ Sun, Sep 28 2008, 05:45pm)
klidne ohrad mi ceskou republiku biggrin.gif a ja budu spokojenej vymlatim vsechny co tu nemaj byt a uvidis jak se hezky bude lidme zit


lol.. a ty si co zac.. ze rikas kdo tu byt ma a kdo ne ^^...
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 29 2008 09:21am
Quote (N3cum @ Mon, Sep 29 2008, 01:17pm)
lol.. a ty si co zac.. ze rikas kdo tu byt ma a kdo ne ^^...


ne rikam kdo by tu mel byt a kde ne. Az tu cikani nebudou delat problem nikdo ponich ani nestekne !
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 29 2008 10:36am
Quote (Jameess @ Mon, Sep 29 2008, 12:28pm)
Takze mam vystudovanou stredni skolu s maturitou. Momentalne si prividelavam hlidanim ruznych konzertu, od pristiho mesice nastupuju do prace v jedny pocitacovy firme.  Muj tatinek ma praci, jeto zaprisahlej absinent a nekurak stejne tak i moje maminka.
Na penize si neztezuju kdyz je potrebuju jdu makat, a nestitim se ani prace na stavbe akorat ze tam je normalni taxa pres 100 na hodinu nebo tam kde jsem ja aspon delal. Ano od malicka sem byl chovavanej vtom ze mam se chovat tak jak chci aby se kem chovali ostatni, ze mam si najit praci, zalozit rodinu a vychovavat ji podle sveho nejelepsiho uvazeni. Ze chodim na fotbal se odreagovat tak proc ne uz sem ti nekolikrat vysvetloval rozdil mezi Hools a lidma co delaj bordel na stadione. Ze se nebojim rosekat cikany kdyz vidim ze treba prodavaj drogy nebo jsou drzí?


Trivis: jasne vyprovokoval nedal sem jim mobil a postavil sem se a pak me A.C.A.B zato zatkli a soud odsoudil. Trivis a co rikam me nejaky takovy kriplici ze stanice stejne nic neudelaj predvola se mi pak max kriminalka kde dostanu kaficko cigo a jdu domu biggrin.gif

Sob: Nj nazory takovy mam fajn myslim si ale ze to nejsou spatne nazory, pokud ano tak mi je vyvratte ale rozumnejma argumentama!

Undead lord : jen ze ja zato platim za ty veci,cernosi v africe dostavaj penize od nas. a jinak kazdej narod ma svoje uzemi kde od jakziva zil, a tak by to melo i zustat ne ?


Řekni mi prosimtě jak konkrétně ty platíš na Afriku .. rofl.gif tarde.
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Sep 29 2008 10:48am
Quote (Jameess @ Mon, Sep 29 2008, 03:21pm)
ne rikam kdo by tu mel byt a kde ne. Az tu cikani nebudou delat problem nikdo ponich ani nestekne !


Vzdycky ho delat budou
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 29 2008 02:44pm
Quote (Sobcz @ Mon, Sep 29 2008, 04:36pm)
Řekni mi prosimtě jak konkrétně ty platíš na Afriku .. rofl.gif tarde.


rekneme platim dane biggrin.gif a z ceskeho rozpoctu se tam nikdy nic neposila ?
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 29 2008 02:45pm
Quote (Jameess @ Mon, Sep 29 2008, 09:44pm)
rekneme platim dane biggrin.gif a z ceskeho rozpoctu se tam nikdy nic neposila ?


tj totiž strašný procento ... kdyby se rozpočítaly úplatky na jednoho státního úředníka (bílýho), tak tratíš mnohem víc ročně na tomhle ..
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Sep 29 2008 02:45pm
Quote (Jameess @ Mon, 29 Sep 2008, 22:44)
rekneme platim dane biggrin.gif a z ceskeho rozpoctu se tam nikdy nic neposila ?


omfg co ti to pada za hnuj z huby...
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 29 2008 02:46pm
ale i to maly procento me muze stvat ne ? biggrin.gif ja to myslel v globalu kolik penez se tam lije a kolik jich opravdu pomuze coz je taky maly procento a proto bych zavrel kohoutky a bylo to biggrin.gif
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 29 2008 02:47pm
Quote (Karbec @ Mon, Sep 29 2008, 08:45pm)
omfg co ti to pada za hnuj z huby...


s 10 letym klukem nema cenu diskutovat biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1111213141517Next
Add Reply New Topic New Poll