Quote (pugacov @ Sun, Aug 3 2008, 04:47pm)
rek bych, ze nevim

kdyby si rek, ze hellraiser byl uplne jetej v dobe jeho vzniku, tak by te asi kazdej nakop. tenhle film byl bomba v dobe, kdy na tebe jeste nebylo ani zadelano
rek bys,ze nevis.tak si mysli ze to je pravda ne?

Quote (hero_cz @ Sun, Aug 3 2008, 04:44pm)
co mas proti pugyho avataru? me se nahodou libi ty debilku ty nemas o nic moc lepsi nube
pripominami to masku jednoho ze slipknot
proti jeho avataru nemam ani prd.je to kazdyho vec,jen se divim ,ten typek je fakt magor asi jako jigsaw.
a hero neser se do enceho dyz sem nemluvil na tebe /o tobe.
a muj avatar ..to neni o krase nebo stylu ale o tom co znamena a co to vlastne je.
treba ten tvuj se mi libi kdyby nebyl tvuj.sonic je dobra hra kerou sem hral na SEZE ( SEGA ) jako maniak..