d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Kdo Je Nejmocnějčí Hráč Z čech A Slovenska??? > Ten Nejlepší Je Kdo??
Prev1111213141531Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Aug 3 2008 10:33am
tak ja uz nevim, dela si trivis porad srandu nebo to mysli vazne? oO



This post was edited by pugacov on Aug 3 2008 10:36am
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Aug 3 2008 10:42am
Quote (pugacov @ Sun, Aug 3 2008, 04:33pm)
tak ja uz nevim, dela si trivis porad srandu nebo to mysli vazne? oO


co bys rek?

btw .... ty mas jako avatara Hellraisera? to je fakt upne jetej film...ale sli se ti to libilo....
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Aug 3 2008 10:44am
Quote (trivis @ Sun, 3 Aug 2008, 17:42)
co bys rek?

btw .... ty mas jako avatara Hellraisera? to je fakt upne jetej film...ale sli se ti to libilo....


co mas proti pugyho avataru? me se nahodou libi ty debilku ty nemas o nic moc lepsi nube
pripominami to masku jednoho ze slipknot

This post was edited by hero_cz on Aug 3 2008 10:45am
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Aug 3 2008 10:47am
Quote (trivis @ Sun, 3 Aug 2008, 17:42)
co bys rek?

btw .... ty mas jako avatara Hellraisera? to je fakt upne jetej film...ale sli se ti to libilo....


rek bych, ze nevim smile.gif

kdyby si rek, ze hellraiser byl uplne jetej v dobe jeho vzniku, tak by te asi kazdej nakop. tenhle film byl bomba v dobe, kdy na tebe jeste nebylo ani zadelano

This post was edited by pugacov on Aug 3 2008 10:48am
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Aug 3 2008 10:53am
Quote (pugacov @ Sun, Aug 3 2008, 04:47pm)
rek bych, ze nevim smile.gif

kdyby si rek, ze hellraiser byl uplne jetej v dobe jeho vzniku, tak by te asi kazdej nakop. tenhle film byl bomba v dobe, kdy na tebe jeste nebylo ani zadelano


rek bys,ze nevis.tak si mysli ze to je pravda ne? wink.gif

Quote (hero_cz @ Sun, Aug 3 2008, 04:44pm)
co mas proti pugyho avataru? me se nahodou libi ty debilku ty nemas o nic moc lepsi nube
pripominami to masku jednoho ze slipknot


proti jeho avataru nemam ani prd.je to kazdyho vec,jen se divim ,ten typek je fakt magor asi jako jigsaw.

a hero neser se do enceho dyz sem nemluvil na tebe /o tobe.

a muj avatar ..to neni o krase nebo stylu ale o tom co znamena a co to vlastne je.
treba ten tvuj se mi libi kdyby nebyl tvuj.sonic je dobra hra kerou sem hral na SEZE ( SEGA ) jako maniak..
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Aug 3 2008 10:56am
Quote (trivis @ Sun, 3 Aug 2008, 17:53)
proti jeho avataru nemam ani prd.je to kazdyho vec,jen se divim ,ten typek je fakt magor asi jako jigsaw.

a hero neser se do enceho dyz sem nemluvil na tebe /o tobe.

a muj avatar ..to neni o krase nebo stylu ale o tom co znamena a co to vlastne je.
treba ten tvuj se mi libi kdyby nebyl tvuj.sonic je dobra hra kerou sem hral na SEZE ( SEGA ) jako maniak..


tu jsem taky hraval rad :]
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Aug 3 2008 11:08am
Quote (trivis @ Sun, 3 Aug 2008, 17:53)

a muj avatar ..to neni o krase nebo stylu ale o tom co znamena a co to vlastne je.


ja bych znaku skoly neprikladal zas takovej mystickej vyznam
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Aug 3 2008 11:20am
Quote (pugacov @ Sun, Aug 3 2008, 05:08pm)
ja bych znaku skoly neprikladal zas takovej mystickej vyznam


smile.gif ty znas trivis?

- vyznam to pro me ma natolik, bych si to dal do avataru.pro tebe ma zas vyznam hellraiser.tak to neres.
Member
Posts: 3,375
Joined: May 31 2007
Gold: 1,927.00
Aug 3 2008 11:30am
Quote (trivis @ Sun, 3 Aug 2008, 17:20)
smile.gif ty znas trivis?

- vyznam to pro me ma natolik, bych si to dal do avataru.pro tebe ma zas vyznam hellraiser.tak to neres.


Střední škola veřejnoprávní a Vyšší odborná škola prevence kriminality a krizového řízení Praha s.r.o.

ty tam chodis??
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Aug 3 2008 11:34am
Quote (bartjoker @ Sun, Aug 3 2008, 05:30pm)
Střední škola veřejnoprávní a Vyšší odborná škola prevence kriminality a krizového řízení Praha s.r.o.

ty tam chodis??


popravde nazev se zmenil pouze na trivis - stredni skola verjnopravni

a jo,letos sem ji uspnesne dokoncil smile.gif

ted mi prave probiha prijimaci rizeni k pcr,uz sem udelal psychotesty a kondicni testy,6.8. du na lekarsky vysetreni,takze sli to dopadne ok tak od zari nastupuju k policii.
ale ste nevim na jakou Prahu,bud 4,nebo II...nevim este no..taky sem to zkousel na PACR ale nedostal sem se.. sad.gif
ale od policie se tam da dostat lip,takze za rok to zkusim znova,sice jen dalkove..ale nvm wink.gif

This post was edited by trivis on Aug 3 2008 11:34am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1111213141531Next
Closed New Topic New Poll