d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Gratulujeme > Zde !
Prev1111213141556Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jul 15 2008 06:56am
Quote (mortwatcher @ Mon, Jul 14 2008, 06:31pm)
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=325664

tendle měl jednou i 500k fg nebo tak biggrin.gif


jj to je boss zmrdů

This post was edited by Wourly on Jul 15 2008 06:56am
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jul 15 2008 06:57am
Quote (hero_cz @ Tue, Jul 15 2008, 01:09pm)
LOL lerimu a jeho bande co za nebo hrajou LOL tomu we neda rikat gz....


akorat závist.Prostě čech vede europe hcl rofl.gif
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jul 15 2008 06:57am
Quote (undead_lord @ Mon, Jul 14 2008, 05:44pm)
moc gz to teda neni

za 120 fg bych mohl koupit lepsi


ani ne hele 20 14 10 jsem kupoval v březnu za 100

Quote (Runn3r @ Tue, Jul 15 2008, 12:57pm)
akorat závist.Prostě čech vede europe hcl rofl.gif


This post was edited by Wourly on Jul 15 2008 06:58am
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jul 15 2008 07:03am
Quote (Runn3r @ Tue, Jul 15 2008, 12:58pm)


lol

ten kloonaaja je prej taky mrtvej biggrin.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Jul 15 2008 07:49am
Quote (Wourly @ Tue, Jul 15 2008, 02:03pm)
lol

ten kloonaaja je prej taky mrtvej biggrin.gif


jde vidět že umíš číst
E: jo a ještě že umíš anglicky

This post was edited by sapier on Jul 15 2008 07:49am
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jul 15 2008 08:57am
Quote (sapier @ Tue, Jul 15 2008, 01:49pm)
jde vidět že umíš číst
E: jo a ještě že umíš anglicky


je vidět že jsi zamrdanej zkurvenej čůrák co každej večer mrdá svoje vlatní hovno
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Jul 15 2008 09:00am
Quote (Wourly @ Tue, Jul 15 2008, 02:57pm)
je vidět že jsi zamrdanej zkurvenej čůrák co každej večer mrdá svoje vlatní hovno


lol
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jul 15 2008 09:03am
Quote (Wourly @ Tue, Jul 15 2008, 03:57pm)
je vidět že jsi zamrdanej zkurvenej čůrák co každej večer mrdá svoje vlatní hovno


myslím , že on tohle nedělá rofl.gif
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jul 15 2008 09:28am
Quote (Runn3r @ Tue, Jul 15 2008, 03:03pm)
myslím , že on tohle nedělá rofl.gif


taky si myslím že ne,
ale čůrák to rozhodně je smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1111213141556Next
Closed New Topic New Poll