d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > New Ladder > Kdy ?
Prev11112131415Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jun 10 2008 08:03am
Quote (KoaCWizzz @ Tue, 10 Jun 2008, 15:00)
Já už skoro vše prodal za zlomek ceny  sad.gif
Co se dá dělat, aspoň budu mít teď týden volno a po resetu začnu od znova tongue.gif


deathkoa to si ty?
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Jun 10 2008 08:05am
Quote (otko @ Tue, Jun 10 2008, 03:03pm)
deathkoa to si ty?


to bol slovak nn ?
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Jun 10 2008 08:26am
Quote (KoaCWizzz @ Tue, 10 Jun 2008, 16:00)
Já už skoro vše prodal za zlomek ceny sad.gif
Co se dá dělat, aspoň budu mít teď týden volno a po resetu začnu od znova tongue.gif


neboj oni jen neznaj tvuj starej acc jinak te urcite znaj tongue.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 10 2008 08:37am
Quote (otko @ Tue, Jun 10 2008, 02:57pm)
daco blizsie?biggrin.gif


co bys chtěl vědět ? smile.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jun 10 2008 09:00am
Quote (Killer111 @ Tue, 10 Jun 2008, 15:37)
co bys chtěl vědět ? smile.gif


ako sa dari , ake ste lvl , kolko vas je , co mas na sebe a tak biggrin.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 10 2008 10:10am
vy lamy trapne hlavne ze sem to tu uz postoval davno s tim resetem:

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=18804905&f=264

dobra, seknul sem se o jeden den, priznavam.,, aspon jste meli naskok
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Jun 10 2008 10:17am
Quote (Leri @ Tue, Jun 10 2008, 04:10pm)
vy lamy trapne hlavne ze sem to tu uz postoval davno s tim resetem:

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=18804905&f=264

dobra, seknul sem se o jeden den, priznavam.,, aspon jste meli naskok


jsi proste jednicka smile.gif
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
Jun 10 2008 10:28am
Quote (Leri @ Tue, 10 Jun 2008, 17:10)
vy lamy trapne hlavne ze sem to tu uz postoval davno s tim resetem:

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=18804905&f=264

dobra, seknul sem se o jeden den, priznavam.,, aspon jste meli naskok


nema to byt 17.6? oO
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 10 2008 10:31am
Quote (otko @ Tue, Jun 10 2008, 04:00pm)
ako sa dari , ake ste lvl , kolko vas je , co mas na sebe a tak biggrin.gif


tak je tam CZ sentinels klan asi o 60 lidech, ale já jsem momentálně no clan, zatím si nechávám volnost.

BD 46 low C dualy, compo armor, C doplňky . jde to těžce ale jde smile.gif
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jun 10 2008 10:35am
Quote (undead_lord @ Tue, 10 Jun 2008, 18:28)
nema to byt 17.6? oO


leri je vzdy napred smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev11112131415Next
Add Reply New Topic New Poll