d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Euro 2008
Prev1111213141516Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,195.88
Jun 25 2008 11:01am
vsechno to vyhraje lut gholen
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 26 2008 03:15pm
Quote (Killer111 @ Thu, Jun 5 2008, 12:09pm)
překvapí ? myslim že už si to zasloužej


1.Španělsko
2. Německo
3. Itálie


itálie nevyšla ale finále jsem tipl pěkně co smile.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 26 2008 04:20pm
Quote (Karbec @ Wed, Jun 25 2008, 05:56pm)
hymna?


Kolik to skončilo ? wink.gif španělsko ? Vyhráli ne ?tongue.gif
Member
Posts: 25,366
Joined: Dec 27 2004
Gold: 399,657.00
Jun 26 2008 04:46pm
Quote (Runn3r @ Fri, 27 Jun 2008, 00:20)
Kolik to skončilo ? wink.gif španělsko ? Vyhráli ne ?tongue.gif


3:0 vyhrálo Španělsko
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 26 2008 04:59pm
Quote (Herugurth @ Thu, Jun 26 2008, 11:46pm)
3:0 vyhrálo Španělsko


Sakryš , jsem měl zase pravdu ;D
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 26 2008 07:18pm
Tak ted jeste ty nemcoury a Euro dopadne presne podle mych vlhkych snu: Spanelsko 1. a Cesko nepostoupit ze skupiny.
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 27 2008 01:01am
Doufam ze spanelsko ty skopcaky porazi
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 29 2008 12:31pm
my a herem fandime nemecku. EGY
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Jun 29 2008 02:37pm
spanelskooo !
Member
Posts: 1,544
Joined: Apr 26 2007
Gold: 5.50
Jun 29 2008 03:16pm
Fuuuj fotbaaaaaaal! to je nuda biggrin.gif furt jen kopou do kulatyho mice a když maj štestí tk se strefej do brany nic vic biggrin.gif:D
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1111213141516Next
Add Reply New Topic New Poll