d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Technicka Podpora D2jsp > pokud mate nejake dotazy ohledne d2jsp
Prev1111213141525Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,036
Joined: Nov 15 2006
Gold: 10.50
May 21 2007 05:04am
Quote (Esantin @ Sun, May 20 2007, 08:30am)
Quote (zerkii @ Sun, May 20 2007, 08:17am)
Quote (Esantin @ Sat, 19 May 2007, 22:46)
je zakazany prodavat duped soje jako duped na eventy?


Myslim, že jo. Prodávej je jako "BNet" SoJe, to je ok a každej pochopí.


to jsem zkoušel, ale topic mi zavøeli. Mùžu to prodávat jako pwe?


nesmis napsat DUPED do nazvu. PWE a BNet Sojs kazdej pochopi. btw PM me price each (pack) smile.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
May 21 2007 06:16am
Quote (majklcze @ Mon, 21 May 2007, 13:04)
Quote (Esantin @ Sun, May 20 2007, 08:30am)
Quote (zerkii @ Sun, May 20 2007, 08:17am)
Quote (Esantin @ Sat, 19 May 2007, 22:46)
je zakazany prodavat duped soje jako duped na eventy?


Myslim, že jo. Prodávej je jako "BNet" SoJe, to je ok a každej pochopí.


to jsem zkoušel, ale topic mi zavøeli. Mùžu to prodávat jako pwe?


nesmis napsat DUPED do nazvu. PWE a BNet Sojs kazdej pochopi. btw PM me price each (pack) smile.gif


max 20 abo 40 z kazdej veci mozes predavat check out the rules

takze max 40 sojov http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=7888804&f=170

This post was edited by M0f0 on May 21 2007 06:18am
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 21 2007 08:03am
sem zkoušel bnet, ne každej to pochopil..
to je divný sem prodával 33 a zavøeli mi to..
majkl pm'd
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,630.88
May 21 2007 08:49am
Quote (Esantin @ Mon, May 21 2007, 02:03pm)
sem zkoušel bnet, ne každej to pochopil..
to je divný sem prodával 33 a zavøeli mi to..
majkl pm'd


jestli to zalozim ja tak nezavrou smile.gif

10 % z profitu ok? biggrin.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 21 2007 08:58am
Quote (undead_lord @ Mon, May 21 2007, 02:49pm)
Quote (Esantin @ Mon, May 21 2007, 02:03pm)
sem zkoušel bnet, ne každej to pochopil..
to je divný sem prodával 33 a zavøeli mi to..
majkl pm'd


jestli to zalozim ja tak nezavrou smile.gif

10 % z profitu ok? biggrin.gif


NN biggrin.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 21 2007 01:47pm
teï se na jsp setkávám dost s pojmem shopped,
vìtšinou u perf jmod nebo ap 4 sox 100life?
Co to znamená?
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
May 21 2007 02:01pm
Quote (Esantin @ Mon, 21 May 2007, 20:47)
teï se na jsp setkávám dost s pojmem shopped,
vìtšinou u perf jmod nebo ap 4 sox 100life?
Co to znamená?


keby nesquelcujes spam botov tak vies co je to d2 shop biggrin.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 21 2007 02:03pm
Quote (otko @ Mon, May 21 2007, 08:01pm)
Quote (Esantin @ Mon, 21 May 2007, 20:47)
teï se na jsp setkávám dost s pojmem shopped,
vìtšinou u perf jmod nebo ap 4 sox 100life?
Co to znamená?


keby nesquelcujes spam botov tak vies co je to d2 shop biggrin.gif


Já teï moc na bnet nechodim, takže moc squelchuju biggrin.gif
Takže je to legit jmod z shopu, koupený za real peníze?
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
May 21 2007 02:05pm
Quote (Esantin @ Mon, 21 May 2007, 21:03)
Quote (otko @ Mon, May 21 2007, 08:01pm)
Quote (Esantin @ Mon, 21 May 2007, 20:47)
teï se na jsp setkávám dost s pojmem shopped,
vìtšinou u perf jmod nebo ap 4 sox 100life?
Co to znamená?


keby nesquelcujes spam botov tak vies co je to d2 shop biggrin.gif


Já teï moc na bnet nechodim, takže moc squelchuju biggrin.gif
Takže je to legit jmod z shopu, koupený za real peníze?


hej tusim minule bol vypredaj a po 5$ isiel kus rofl.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 21 2007 02:18pm
Quote (otko @ Mon, May 21 2007, 08:05pm)
Quote (Esantin @ Mon, 21 May 2007, 21:03)
Quote (otko @ Mon, May 21 2007, 08:01pm)
Quote (Esantin @ Mon, 21 May 2007, 20:47)
teï se na jsp setkávám dost s pojmem shopped,
vìtšinou u perf jmod nebo ap 4 sox 100life?
Co to znamená?


keby nesquelcujes spam botov tak vies co je to d2 shop biggrin.gif


Já teï moc na bnet nechodim, takže moc squelchuju biggrin.gif
Takže je to legit jmod z shopu, koupený za real peníze?


hej tusim minule bol vypredaj a po 5$ isiel kus rofl.gif


lol, to je trapný, že se jim to vyplatí..
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1111213141525Next
Closed New Topic New Poll