Quote (AcedraC @ Wed, Apr 30 2008, 07:26pm)
prešiel ale také množstvo sa mi zdá trochu veľa my sme si dali pol pol litri vínka a bolo veselo

teraz to mladí často preháňajú :/
jenom 3 vodky 1 broskvovice 1 rum a 4 piva to neni za stak moc

mimochodem mel sem tezkou otravu a zimnici

bylo to kdyz sem prespaval o prazdniny u baby