d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Fotky, Fotecky, Fota! > Navstivte A Pridejte Se ;)
Prev1111213141520Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Apr 30 2008 12:27pm
Quote (Black_WoH @ Wed, Apr 30 2008, 06:15pm)
lol dobry sracky no tongue.gif bozkov .. biggrin.gif no ale urcite vas ty hovinka rozmrdali smile.gif


az pride bracha (zejtra) tak sem postnu takovou fotku jak sem se zblil ze to neni ani hezky je tam detajlni zaber jak lezim ve vlastni blitce biggrin.gif:D:D
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Apr 30 2008 12:28pm
Quote (Nipik @ Wed, Apr 30 2008, 06:27pm)
az pride bracha (zejtra) tak sem postnu takovou fotku jak sem se zblil  ze to neni ani hezky je tam detajlni zaber jak lezim ve vlastni blitce biggrin.gif:D:D


LOL ..

tak to radsi ani nechci videt laugh.gif gj ! biggrin.gif
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Apr 30 2008 12:49pm
to je des v trinastich sad.gif
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 30 2008 01:18pm
Quote (AcedraC @ Wed, 30 Apr 2008, 20:49)
to je des v trinastich sad.gif


ty sis tím neprošel?
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Apr 30 2008 01:26pm
prešiel ale také množstvo sa mi zdá trochu veľa my sme si dali pol pol litri vínka a bolo veselo smile.gif teraz to mladí často preháňajú :/
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Apr 30 2008 01:35pm
Quote (AcedraC @ Wed, Apr 30 2008, 07:26pm)
prešiel ale také množstvo sa mi zdá trochu veľa my sme si dali pol pol litri vínka a bolo veselo smile.gif teraz to mladí často preháňajú :/


jenom 3 vodky 1 broskvovice 1 rum a 4 piva to neni za stak moc biggrin.gif mimochodem mel sem tezkou otravu a zimnici smile.gif bylo to kdyz sem prespaval o prazdniny u baby
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Apr 30 2008 01:53pm
Quote (Nipik @ Wed, 30 Apr 2008, 21:35)
jenom 3 vodky 1 broskvovice 1 rum a 4 piva to neni za stak moc biggrin.gif mimochodem mel sem  tezkou otravu a zimnici smile.gif bylo to kdyz sem prespaval o prazdniny u baby


stupid.gif

This post was edited by AcedraC on Apr 30 2008 01:54pm
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Apr 30 2008 02:09pm
Quote (AcedraC @ Wed, Apr 30 2008, 07:53pm)
stupid.gif


¨s tim tonovanim tech urcitejch casti si me fakt dostal biggrin.gif
Member
Posts: 27,936
Joined: Nov 24 2006
Gold: 37,063.00
Apr 30 2008 02:12pm
dneska uz mladi prehanej furt to je takova moda...


ozrat se v patek do nemoty, probrat se v nedeli vecer a nepamatovat si ani nic z po-ct


pak se furt divej ze z toho zivota nic nemaj a nic je nebavi tongue.gif
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Apr 30 2008 02:28pm
Quote (DJVibrejtr @ Wed, Apr 30 2008, 08:12pm)
dneska uz mladi prehanej furt to je takova moda...


ozrat se v patek do nemoty, probrat se v nedeli vecer a nepamatovat si ani nic z po-ct


pak se furt divej ze z toho zivota nic nemaj a nic je nebavi tongue.gif


sice nevim kolik ti je ale to ze je to dneska moda se ti jenom zda stejny to bylo i v tvejch letech akorat sis to neuvedomoval wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1111213141520Next
Add Reply New Topic New Poll