d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > V Utery Sraz Gayu V Praze > Hero podminkou
Prev1111213141524Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Sep 12 2007 09:15am
hhh dokazes potesit:D pockej az me bude 50a budu balit mlady buchty:D
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Sep 12 2007 09:15am
Quote (Sobcz @ Wed, Sep 12 2007, 03:05pm)
subjektivni shrnuti:
Hero = gozu diskant se super stylem na fotbalek
Radmag = proste Rad co rika jak fotbalek neumi a pritom se celkem chytal
Viky = Random.
Egy = xD hlavne jak mu pak ujelo to metro -.-
Lua = 100% style
killer-cz = vypadá tak na 16 i když je to vysokoškolák -.-
jameess + hamish = vymetači kaleb
rapyjer = klasika spoluzak .. ale ten fotak xD

zapomnel sem na nekoho ? biggrin.gif


hh já mam taky moje shrnutí
Sobcz= celkem v poho až na to co mi udělal biggrin.gif na jsp ale nevím doufam že už si na schváli dělat nebudeme..
Radmag= njn radek ruzumný chlapík
Hero= no lifer 4ever ikdyž jako fakt... ale potěšilo mě že jsem nebyl nejmenší vid hero? biggrin.gif
Killer-cz= vysokoškolááák???..... biggrin.gif já když sem ho viděl tak jsem se právě ptal jestli je všem nad 18 biggrin.gif sry njn hold vypadáš mladě ale v hlavě toho bude víc smile.gif
EGY= ujelo metro??? jako to kterým mě odvezl? prostě taky sranda já si myslím že je na tom stejně jak já ve společnosti kde se cití dobře je veselej atd prostě mluví atd
ale na opak asi tichej nevýraznej--- tipuji podle toho co ho znam co je za povahu
Rapyjer= hehe karta do mobilu
jameess a hamík dobří tiponí co mají radi disko a maj trička s kožnatýma hlavama biggrin.gif
Viky=no doufam že je to aspon o něco lepší smile.gif asi tady má pravdu sob Random smile.gif a jinak taky zábava
KFC= v plzni je lepší praha = sladší longer plzeň= palivější longer biggrin.gif

This post was edited by Lua on Sep 12 2007 09:19am
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 12 2007 09:15am
Quote (Sobcz @ Wed, Sep 12 2007, 03:05pm)
subjektivni shrnuti:
Hero = gozu diskant se super stylem na fotbalek
Radmag = proste Rad co rika jak fotbalek neumi a pritom se celkem chytal
Viky = Random.
Egy = xD hlavne jak mu pak ujelo to metro -.-
Lua = 100% style
killer-cz = vypadá tak na 16 i když je to vysokoškolák -.-
jameess + hamish = vymetači kaleb
rapyjer = klasika spoluzak .. ale ten fotak xD

zapomnel sem na nekoho ? biggrin.gif


vymetači kaleb smile.gif hej to se mi libi
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 12 2007 09:17am
Quote (Lua @ Wed, Sep 12 2007, 03:15pm)
hh já mam taky moje shrnutí
Sobcz= celkem v poho až na to co mi udělal biggrin.gif na jsp ale nevím doufam že už si na schváli dělat nebudeme..
Radmag= njn radek ruzumný chlapík
Hero= no lifer 4ever ikdyž jako fakt... ale potěšilo mě že jsem nebyl nejmenší vid hero? biggrin.gif
Killer-cz= vysokoškolááák???..... biggrin.gif já když sem ho viděl tak jsem se právě ptal jestli je všem nad 18 biggrin.gif sry njn hold vypadáš mladě ale v hlavě toho bude víc smile.gif
EGY= ujelo metro??? jako to kterým mě odvezl? prostě taky sranda já si myslím že je na tom stejně jak já ve společnosti kde se cití dobře je veselej atd prostě mluví atd
ale na opak asi tichej nevýraznej--- tipuji podle toho co ho znam co je za povahu
Rapyjer= hehe karta do mobilu
jameess a hamík dobří tiponí co mají radi disko a maj trička s kožnatýma hlavama biggrin.gif
Viky=no doufam že je to aspon o něco lepší smile.gif asi tady má pravdu sob Random smile.gif a jinak taky zábava



tenhle popis se mi moc nelibi ... ohmy.gif nekdo ma neco proti mymu tricku Skinheads Pride
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Sep 12 2007 09:18am
Quote (Jameess @ Wed, Sep 12 2007, 03:17pm)
tenhle popis se mi moc nelibi ... ohmy.gif nekdo ma neco proti mymu tricku Skinheads Pride


já to nemyslím špatně biggrin.gif

Quote (Sobcz @ Wed, Sep 12 2007, 03:19pm)
no snad ne ^^ ale ten pravopis zas.. biggrin.gif


njn biggrin.gif na to sere pejsek

This post was edited by Lua on Sep 12 2007 09:21am
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 12 2007 09:19am
Quote (Lua @ Wed, Sep 12 2007, 04:15pm)

Sobcz= celkem v poho až na to co mi udělal biggrin.gif na jsp ale nevím doufam že už si na schváli dělat nebudeme..


no snad ne ^^ ale ten pravopis zas.. biggrin.gif
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Sep 12 2007 09:23am
Quote (Hamihs @ Wed, 12 Sep 2007, 16:09)
Ne nezapmel :-D


zapoeml jsi tam sam sebe smile.gif
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Sep 12 2007 09:24am
Quote (killercz @ Wed, 12 Sep 2007, 15:56)
nevim,me dluzi hero 20:D:D


fg sending nub :]
fg sent
t4t smile.gif

This post was edited by hero_cz on Sep 12 2007 09:25am
Member
Posts: 644
Joined: Oct 1 2006
Gold: 92.64
Sep 12 2007 09:26am
Fakt dobry lidi tady na tom dia :-D Lua ty bejku kožnatý hlavy? A mame radi disco? :-D Asi si nepoznal ze i kdyz sem gay tak neposloucham disco :-D Ja na to du tvrde :-D James by mohl povidat u dia vzdy stoji jak nemuze sedet :-D
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 12 2007 09:27am
Quote (hero_cz @ Wed, Sep 12 2007, 04:24pm)
fg sending nub :]
fg sent
t4t smile.gif


vole uz si poslal me 20 ne ? a ja mu je preposlal .. wink.gif uz zas posilas moc tongue.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1111213141524Next
Add Reply New Topic New Poll