Quote (Sobcz @ Wed, Sep 12 2007, 03:05pm)
subjektivni shrnuti:
Hero = gozu diskant se super stylem na fotbalek
Radmag = proste Rad co rika jak fotbalek neumi a pritom se celkem chytal
Viky = Random.
Egy = xD hlavne jak mu pak ujelo to metro -.-
Lua = 100% style
killer-cz = vypadá tak na 16 i když je to vysokoškolák -.-
jameess + hamish = vymetači kaleb
rapyjer = klasika spoluzak .. ale ten fotak xD
zapomnel sem na nekoho ?

hh já mam taky moje shrnutí
Sobcz= celkem v poho až na to co mi udělal

na jsp ale nevím doufam že už si na schváli dělat nebudeme..
Radmag= njn radek ruzumný chlapík
Hero= no lifer 4ever ikdyž jako fakt... ale potěšilo mě že jsem nebyl nejmenší vid hero?

Killer-cz= vysokoškolááák???.....

já když sem ho viděl tak jsem se právě ptal jestli je všem nad 18

sry njn hold vypadáš mladě ale v hlavě toho bude víc

EGY= ujelo metro??? jako to kterým mě odvezl? prostě taky sranda já si myslím že je na tom stejně jak já ve společnosti kde se cití dobře je veselej atd prostě mluví atd
ale na opak asi tichej nevýraznej--- tipuji podle toho co ho znam co je za povahu
Rapyjer= hehe karta do mobilu
jameess a hamík dobří tiponí co mají radi disko a maj trička s kožnatýma hlavama
Viky=no doufam že je to aspon o něco lepší

asi tady má pravdu sob Random

a jinak taky zábava
KFC= v plzni je lepší praha = sladší longer plzeň= palivější longer
This post was edited by Lua on Sep 12 2007 09:19am